تردید جنرال موتورز برای تبدیل کوروت به یک برند مجزا

  1. پنجشنبه ۱۴ آذر ۹۸ ساعت ۰۹:۴۲ (۴ سال،۶ ماه قبل)
تردید جنرال موتورز برای تبدیل کوروت به یک برند مجزا
به گزارش فرانگر

آیا کوروت هم همانند موستانگ، تبدیل به یک برند با زیرشاخه های متنوع می شود؟ خوب هنوز برخی از طرفداران موستانگ از اینکه فورد یک کراس اوور الکتریکی نه چندان اسپرت را با نام و نشان موستانگ معرفی کرده، دل چرکین اند اما آیا جنرال موتورز همین راه را با نام کوروت نیز خواهد رفت؟

جدیدترین گزارش موتورترند، این موضوع را رد نمی کند. ماری بارا، مدیرعامل جنرال موتورز گفته که ساخت نام تجاری به عنوان زیربرند کوروت جالب نیست اما این ایده را نیز به طور کامل رد نکرد. ماری بارا می گوید ما باید کاملاً در این زمینه دقت کنیم اما در عین حال او اضافه می کند: “هرگز نگو هرگز” بنابراین این موضوع که جنرال موتورز در حال ارزیابی ایجاد خودروهای متنوعی زیر برند کورت است در هاله ای از ابهام فرو می رود.

اینکه یک مارک فرعی از کوروت از نظر مالی ارزش دارد یا نه موضوع بعدی است. حداقل طبق تحلیلی از موسسه تحلیلگر صنعت خودرو، آدام جوناس، چنین برندی می تواند ۱۲ میلیارد دلار ارزش جنرال موتورز را بالا ببرد. با این وجود این بستگی به مدل هایی دارد که با نام کوروت ارائه خواهد شد. برخی نیز استدلال می نمایند که در حال حاضر هم کوروت یک برند است و خودروهایی از طیف های مختلف نظیر مدل اسپرت پایه C۷ به قیمت زیر ۶۰ هزار دلار تا نسخه ۷۵۵ اسبی ZR۱ با قیمت ۱۲۰ هزار دلار را پوشش می دهد. با این حال همچنان می توان انتظار کوروت تمام الکتریکی و نسخه سدان برای همراهی با نسل جدید موتور میانی C۸ را نیز انتظار داشت.

تردید جنرال موتورز برای تبدیل کوروت به یک برند مجزا

شاید هم اگر موستانگ الکتریکی، موفقیت چشمگیری داشته باشد روزی معرفی شاسی بلند کوروت را نیز به عنوان یک خبر غافلگیرکننده منتشر نماییم.

تردید جنرال موتورز برای تبدیل کوروت به یک برند مجزا
همرسانی نوشتار: