تولید شورولت بلیزر سوپرشارژردار توسط لینگن فلتر

  1. چهارشنبه ۱۳ آذر ۹۸ ساعت ۱۳:۰۲ (۴ سال،۷ ماه قبل)
تولید شورولت بلیزر سوپرشارژردار توسط لینگن فلتر
به گزارش فرانگر

سال پیش بود که شورولت بلیزر با نامی نمادین و استایلی متمایز معرفی شد. اگرچه طراحی این خودرو شاخصه های اسپورت زیادی دارد اما فاقد قوای محرکه ضروری برای یک کراس اوور پرفورمنس می باشد. به همین خاطر است که لینگن فلتر وارد میدان شده تا این خودرو را ارتقا دهد. در حقیقت این تیونر پیشرانه بلیزر را به سوپرشارژر مجهز خواهد کرد.

سیستم سوپرشارژر لینگن فلتر مورداستفاده برای بلیزر طراحی نشده است. در حقیقت این سیستم ابتدا یک قطعه ی پرفورمنس برای شورولت کلرادو و جی ام سی کانیون بوده است. این سوپرشارژر به پیشرانه ۶ سیلندر ۳.۶ لیتری LGX جنرال موتورز متصل شده و قدرت ۴۵۰ اسب بخاری در میل لنگ تولید می کند. قدرت استاندارد پیشرانه یاد شده برابر با ۳۰۸ اسب بخار می باشد.

گفته می شود این شرکت افترمارکتی، بلیزر سوپرشارژردار را پس از مشاهده تقاضای غیرمنتظره برای تولید چنین خودرویی خواهد ساخت. پیشرانه ی یاد شده در بلیزر هم بکار رفته و سوپرشارژر موردبحث نیز به صورت عرضی زیر کاپوت این کراس اوور جا خوش خواهد کرد. البته معاون بخش مهندسی لینگن فلتر می گوید این خودرو نیازمند سیستم چهار چرخ محرک خواهد بود.

تولید شورولت بلیزر سوپرشارژردار توسط لینگن فلتر

البته به نظر می رسد که لینگن فلتر به دنبال عرضه انبوه بلیزر سوپرشارژردار نیست. وقتی به سایت این تیونر سر بزنید پکیج سوپرشارژر آن را برای کلرادو و کانیون با بهای ۶۹۹۵ دلار خواهید یافت اما فعلاً خبری از این پکیج برای بلیزر نیست.

تولید شورولت بلیزر سوپرشارژردار توسط لینگن فلتر

فعلاً لینگن فلتر یک دستگاه از بلیزر سوپرشارژردار خواهد ساخت. احتمالاً این تیونر به دنبال اصلاحات بعدی موردنیاز روی این کراس اوور بوده تا قدرت بیشتر خودرو به طور ایمنی به جاده منتقل شود. اگر شورولت آنچه را که مشتریان می خواهند به آن ها ندهد کمپانی هایی همچون لینگن فلتر این خواسته ها را برطرف خواهند کرد. شاید ما هرگز بلیزر SS را نبینیم اما یک محصول تیون شده می تواند به همان اندازه خوب یا حتی بهتر باشد.

تولید شورولت بلیزر سوپرشارژردار توسط لینگن فلتر
همرسانی نوشتار: