ولوو V۹۰ برندهٔ جایزهٔ حفظ بیشترین ارزش

  1. چهارشنبه ۱۳ آذر ۹۸ ساعت ۱۲:۰۳ (۳ سال،۱۱ ماه قبل)
ولوو V90 برندهٔ جایزهٔ حفظ بیشترین ارزش
به گزارش فرانگر

کسانی که خواهان خرید یک خودروی پریمیوم هستند بهتر است بدانند که به گفتهٔ ALG، ولوو V۹۰ بهتر از هر خودروی دیگری در کلاس خود، ارزش اولیهٔ خود را حفظ می کند. این دومین سال پیاپی است که این خودرو موفق به کسب جایزهٔ حفظ ارزش ALG در بخش خودروهای پریمیوم فول سایز می شود. این جایزه به خودرویی داده می شود که بعد از یک دورهٔ سه ساله بالاترین درصد ارزش اولیهٔ خود را حفظ می کند. خودروها که در ۲۷ سگمنت مختلف دسته بندی می شود، در پارامترهای گوناگونی مثل پرفورمنس خودروی دست دوم و رقابت پذیری محصول موردبررسی قرار می گیرند. فقط خودروهای مدل ۲۰۲۰ واجد شرایط دریافت جایزهٔ امسال بوده اند.

رئیس و مدیرعامل ولووی آمریکا «آندرس کوستافسون» در مورد این جایزه می گوید:

ما بسیار افتخار می کنیم که V۹۰ برای دومین سال پیاپی جایزهٔ حفظ بیشترین ارزش را دریافت کرده است. خرید خودرو یکی از بزرگ ترین سرمایه گذاری هایی است که مصرف کنندگان انجام می دهند و این جایزه به خریداران V۹۰ اطمینان می دهد که تصمیم هوشمندانه ای گرفته اند که ارزش آن را برای سال های آینده حفظ خواهد کرد

قیمت ولوو V۹۰ مدل ۲۰۲۰ از ۵۱,۴۵۰ دلار آغاز شده و در نزدیک به ۳۰۰ نمایندگی در ایالات متحده قابل خریداری است.

ولوو V90 برندهٔ جایزهٔ حفظ بیشترین ارزش

هرچند V۹۰ در بین خودروهای لوکس بیشترین میزان از ارزش اولیهٔ خود را حفظ می کند اما این روزها اکثر خریداران آمریکایی که خواهان یک خودروی خانوادگی بزرگ لوکس هستند سراغ شاسی بلندها می روند. این یعنی اکثر خریداران V۹۰ از همان ابتدا به دنبال یک استیشن هستند و این جایزه می تواند به ارزش نام استیشن ولوو اضافه کند. علاوه بر این، V۹۰ از رقیب مستقیم خود یعنی مرسدس بنز E کلاس واگن ارزش خود را بهتر حفظ می کند.

ولوو V90 برندهٔ جایزهٔ حفظ بیشترین ارزش
همرسانی نوشتار: