تصاویر جاسوسی از نسخه آماده تولید هیوندای سانتاکروز

  1. چهارشنبه ۱۳ آذر ۹۸ ساعت ۱۰:۲۴ (۴ سال،۷ ماه قبل)
تصاویر جاسوسی از نسخه آماده تولید هیوندای سانتاکروز
به گزارش فرانگر

حدود ۵ سال پیش بود که هیوندای با معرفی پیکاپ مفهومی سانتاکروز در نمایشگاه آمریکای شمالی ۲۰۱۵ تمام توجهات را به خود جلب کرد. پس از انتشار رندرهای گوناگون از این خودرو هم اکنون نسخه پیش تولیدی این خودروی کاربردی در یک پارکینگ رؤیت شده است. این خودرو که از پوشش استتاری زیادی استفاده کرده کمی باعث سورپرایز ما شده زیرا به نظر می رسد سانتاکروز موردبحث آماده تولید بوده و از پانل های بدنه نهایی سود می برد.

علیرغم پوشش سنگین می توانیم بدنه ی طویل تر سانتاکروز با نیم درب های عقب را ببینیم که باعث ایجاد فضای بیشتر می شود اما خب مدل های دو کابین دسترسی راحت تری به صندلی های عقب خواهند داشت. محفظه بار این پیکاپ خیلی بزرگ به نظر نمی رسد اما این موضوعی قابل انتظار بوده زیرا هیوندای گفته که نسخه تولیدی سانتاکروز ابعادی جمع وجور خواهد داشت.

به دلیل ساخت این خودرو در کارخانه هیوندای در آلاباما، سانتاکروز اولین پیکاپ با لوگوی هیوندای نخواهد بود زیرا این خودروساز کره ای در نیمه دوم دهه ۷۰ میلادی خودروی H-۱۰۰/پورتر را نیز عرضه کرده بود. ظاهراً خودروی جدید این خودروساز با کد NX۴ شناخته شده و از زیرساخت مشترک با نسل جدید توسان سود خواهد برد.

تصاویر جاسوسی از نسخه آماده تولید هیوندای سانتاکروز

اگرچه پوشش های استتاری نمی گذارند جزئیات را مشاهده کنیم اما حس می کنیم که نمای جلوی خودرو از شاسی بلند پالیسید الهام خواهد گرفت. برخی از جزئیات طراحی سانتاکروز کانسپت شاید در نسخه تولیدی دیده نشوند هرچند هنوز چیزی به صورت قطعی اثبات نشده است.

پیکاپ خبرساز هیوندای پس از سرمایه گذاری ۴۱۰ میلیون دلاری در کارخانه مونتومری که منجر به ایجاد ۱۲۰۰ شغل مستقیم و غیرمستقیم جدید خواهد شد تولید می شود.

تصاویر جاسوسی از نسخه آماده تولید هیوندای سانتاکروز
همرسانی نوشتار: