معرفی رسمی فولکس واگن ویرتوس GTS و پولو GTS

  1. سه شنبه ۱۲ آذر ۹۸ ساعت ۱۳:۰۲ (۳ سال،۱۲ ماه قبل)
معرفی رسمی فولکس‌واگن ویرتوس GTS و پولو GTS
به گزارش فرانگر

فولکس واگن با معرفی نسخه های جدید GTS از هاچبک پولو و سدان ویرتوس کمی جذابیت را به بازار خودروی آمریکای جنوبی تزریق کرده است.

پیش نمایش این خودروها که در نمایشگاه سائوپائولو ۲۰۱۸ با کانسپت ویرتوس GTS شکل گرفته بود هم اکنون آماده ورود به بازار برزیل در اوایل سال ۲۰۲۰ هستند. پولو GTS و ویرتوس GTS اولین خودروهای اسپورت بازار برزیل هستند که از پلتفرم MQB استفاده می کنند.

هر دو خودروی موردبحث از پیشرانه ۴ سیلندر ۱.۴ لیتری توربو با قدرت ۱۵۰ اسب بخاری و گشتاور ۲۵۰ نیوتون متری استفاده می کنند. تنها گیربکس در دسترس نیز از نوع ۶ سرعته اتوماتیک است که نیروی پیشرانه را به چرخ های جلو منتقل می کند. وجود یک گیربکس دستی می توانست گزینه خوبی باشد زیرا مدل های GTS به عنوان نسخه های اسپورت و پرچم دار شناخته می شوند اما خب فولکس تصمیم گرفته چنین گیربکسی را در برزیل عرضه نکند.

معرفی رسمی فولکس واگن ویرتوس GTS و پولو GTS

فعلاً اشاره ای به مشخصات عملکردی محصولات جدید فولکس نشده اما واضح است که پرفورمنس آن ها نیز به پولو GTI اروپایی که پیشرانه ی ۲ لیتری ۲۰۰ اسبی دارد پایین تر خواهد بود. نسخه های GTS در مقایسه با مدل های استاندارد پولو و ویرتوس ظاهر تیزتری دارند که این امر به لطف چراغ های جلوی LED، سپرهای جدید، جلوپنجره با الگوی لانه زنبوری، عناصر قرمز و… میسر شده است.

معرفی رسمی فولکس واگن ویرتوس GTS و پولو GTS

ویرتوس GTS همچنین از اسپویلر مشکی براق و تریم مشابه روی سپر سود برده و در مدل پولو GTS نیز اسپویلر روی سقف، دو خروجی اگزوز و چراغ های عقب LED دیده می شوند. برخلاف کانسپت ویرتوس GTS که از رینگ های ۱۸ اینچی استفاده می کرد، نسخه های جاده ای این خودروها از رینگ های ۱۷ اینچی استفاده می کنند.

معرفی رسمی فولکس واگن ویرتوس GTS و پولو GTS

داخل کابین ویرتوس GTS و پولو GTS نیز صفحه نمایش فعال و دیجیتال قرمز رنگ، صندلی های اسپورت و چرمی، فرمان چرمی با دوخت قرمز، عناصر قرمز روی صندلی ها، ورودی های هوا، کف پوش ها و… وجود دارد. هر دو خودرو کابین هایی با رنگ تیره تری دارند.

معرفی رسمی فولکس واگن ویرتوس GTS و پولو GTS

واضح است که سطح تجهیزات این خودروها نسبت به نمونه های استاندارد پر و پیمان تر بوده و از جمله آن ها می توان به سیستم صوتی بیتس، انتخاب گر حالت رانندگی، فعال کننده صدا و… اشاره کرد. هر دو خودرو در کارخانه Anchieta که امسال شصتمین سالگرد تأسیسش را جشن می گیرد تولید خواهند شد.

معرفی رسمی فولکس واگن ویرتوس GTS و پولو GTS
همرسانی نوشتار: