مرسدس قید حضور در نمایشگاه نیویورک ۲۰۲۰ را زد!

  1. سه شنبه ۱۲ آذر ۹۸ ساعت ۰۸:۰۰ (۳ سال،۹ ماه قبل)
مرسدس قید حضور در نمایشگاه نیویورک 2020 را زد!
به گزارش فرانگر

مرسدس بنز غایب بزرگ نمایشگاه دیترویت امسال بود و برنامه هایی هم برای عدم حضور در دیگر رویداد خودرویی بزرگ آمریکا دارد. بنا پدال و به نقل از اتوموتیو ستاره سه پر دنیای خودرو در نمایشگاه خودروی نیویورک سال آینده هم حضور نخواهد یافت و به دنبال برنامه های بازاریابی بهتر به منظور کاهش حضور در نمایشگاه های خودرویی و تمرکز روی روش های بازاریابی دیجیتالی به منظور جذب مشتریان جدید می باشد.

منابع مطلع اظهار داشته اند مرسدس حتی می خواهد در نمایشگاه لس آنجلس سال آینده هم شرکت نکند اما فعلاً تصمیم نهایی دراین باره گرفته نشده است. اگر مرسدس قید حضور در لس آنجلس را هم بزند، به این ترتیب ژرمن ها هیچ حضوری در رویدادهای تراز اول خودرویی آمریکا نخواهند داشت. البته باید گفت تصمیم مرسدس برای عدم حضور در نیویورک دائمی نیست.

رئیس نمایشگاه خودروی نیویورک می گوید:

مرسدس قید حضور در نمایشگاه نیویورک 2020 را زد!

ما نمی دانیم آن ها چه برنامه های بلندمدتی دارند. برندها استراتژی های بازاریابی خود را تغییر می دهند. خوشبختانه سال آینده شاهد بازگشت آن ها خواهیم بود.

تصمیم مرسدس برای عدم حضور در چنین رویدادهایی خیلی سورپرایز کننده نیست زیرا اصلی ترین رقیب این برند یعنی ب ام و نیز تصمیم گرفت در نمایشگاه نیویورک حضور پیدا نکند. باواریایی ها گفته اند به دنبال سرمایه گذاری روی رویدادهای تجربی بیشتر به جای نمایشگاه های سنتی بوده و به همین خاطر روش های مدرن تری را انتخاب می کنند.

رئیس نمایشگاه نیویورک می گوید عدم حضور این دو برند در نمایشگاه خودروی نیویورک یک ضربه بزرگ به شبکه نمایندگی های این دو خودروساز است زیرا نمایشگاه یاد شده هر ساله بیش از ۱ میلیون بازدیدکننده داشته و ۷۲ درصد افراد شرکت کننده علاقه خود به خرید خودروی جدید در یک سال آینده را اعلام می کنند.

مرسدس قید حضور در نمایشگاه نیویورک 2020 را زد!

او در خاتمه می گوید:

پاسخ نمایندگی ها وقتی اعلام شد مرسدس در نیویورک حضور نخواهد یافت بسیار قوی بوده است. آن ها فکر می کردند حضور در نیویورک توجیه چندانی ندارد.همرسانی نوشتار: