تیزرهای رسمی اشکودا رپید ۲۰۲۰

  1. سه شنبه ۱۲ آذر ۹۸ ساعت ۰۷:۵۲ (۴ سال،۷ ماه قبل)
تیزرهای رسمی اشکودا رپید 2020
به گزارش فرانگر

اشکودا سال بسیار شلوغی را پشت سر گذاشته چراکه کل سبد محصولات خود را با معرفی ساپرب و سیتی گو الکتریکی به روز کرده و البته نسل جدید اوکتاویا و کراس اوور کوچک کامیک را نیز رونمایی کرده است. ما می توانیم پیش از پایان سال ۲۰۱۹ یک خودروی جدید دیگر این برند را نیز ببینیم زیرا بخش روسی اشکودا دو تیزر جدید از رپید تازه نفس را منتشر کرده است.

خب یک لحظه صبر کنید! مگر رپید با معرفی اسکالا از دور خارج نشد؟! نه کاملاً! درحالی که رقیب فولکس واگن جای خود را به یک خودروی خانوادگی ارزان قیمت در اکثر بازارها داده اما در کشورهایی همچون روسیه، هند و چین شاهد عرضه نسل جدید رپید خواهیم بود. دلیل تصمیم اشکودا این است که اسکالا محصول لوکس تر و بنابراین گران تری بوده درحالی که رپید از همان شهرت و اعتبار مشابه داچیا لوگان برخوردار بوده و خودرویی کم حاشیه و ارزان قیمت محسوب می شود.

ما فعلاً رپید جدید را از نزدیک ندیده ایم اما فکر نمی کنیم که ظاهر آن به تیزی تیزرهای منتشر شده باشد. در این تیزرها شاهد خودرویی با طراحی مشابه به اوکتاویا هستیم؛ اما خب در نهایت رپید خودرویی خانوادگی و کم هزینه خواهد بود. همانند اکثر تیزرهای منتشر شده توسط خودروسازان، این اسکچ ها رینگ های بزرگی داشته و پروفایل کلی خودرو هم ظریف تر است اما محصول نهایی این گونه نخواهد بود.

تیزرهای رسمی اشکودا رپید 2020

اشکودا فعلاً جزئیات نسل جدید رپید را منتشر نکرده اما گفته که این خودرو بدنه ی لیفت بک ۵ درب خود را حفظ خواهد کرد. نمی دانیم که آیا مدل کمی اسپورت تر رپید اسپورت بک هم تولید خواهد شد یا خیر اما خیلی به تولید این نسخه امیدوار نیستیم. کابین خودرو هم فعلاً به صورت راز باقی مانده اما می دانیم که اشکودا دوست دارد همه چیز را ساده طراحی کند و داشبوردی سرراست فاقد متریال گران قیمت مشابه مدل اوکتاویا را تحویل مشتریان دهد.

تیزرهای رسمی اشکودا رپید 2020

Skoda Scala


این حقیقت که اشکودا هر دو خودروی رپید و اسکالا را در سبد محصولات خود نگه می دارد نشان دهنده ی میزان پیشرفت این برند در سال های اخیر است. اشکودا هم اکنون در کشورهای مختلف دنیا با خودروهایی گوناگون حضور دارد. از دیگر محصولات می توان به کودیاک GT و کامیک GT اشاره کرد که مخصوص بازار چین هستند.همرسانی نوشتار: