لکسس LX در سال ۲۰۲۱ و با توپ پر می آید!

  1. دوشنبه ۱۱ آذر ۹۸ ساعت ۱۱:۰۲ (۳ سال،۹ ماه قبل)
لکسس LX در سال 2021 و با توپ پر می‌آید!
به گزارش فرانگر

بیش از ۱۰ سال از تغییر نسل شاسی بلند لوکس لکسس LX می گذارد و مهم نیست که این خودرو چقدر توانا و خوش ساخت است زیرا بی شک سن بالا باعث عقب ماندن این خودرو از قافله شده است. خوشبختانه و به احتمال زیاد خیلی منتظر نسل جدید این خودرو نخواهیم ماند زیرا خبرهای منتشر شده در برخی رسانه ها نشان می دهد این خودرو در سال ۲۰۲۱ معرفی خواهد شد. به این ترتیب نسل فعلی LX حداقل یک سال دیگر هم مهمان بازار خواهد بود.

اولین بار یک مجله ژاپنی تصویری تیزری از این خودرو منتشر کرده و با توجه به نمای عقب این خودرو می توانیم چراغ های کشیده در کل پهنای بدنه را ببینیم که به مد روز دنیای خودرو تبدیل شده است. دو خروجی اگزوز گیرا هم اسپورت تر از هر زمان دیگری هستند. البته طرفداران تیزبین لکسس شاید بگویند این خودرو کمی ما را به یاد میتسوبیشی اوت لندر ارزان تر می اندازد که خیلی هم خوب نیست.

مجله ژاپنی Mag-X ادعا می کند این شاسی بلند بر پایه پلتفرم جدیدی ساخته خواهد شد و پیشرانه ی ۶ سیلندر توئین توربوی سدان LS را قرض خواهد گرفت. اگر این گونه باشد LX جدید احتمالاً قدرت ۴۱۶ اسبی خواهد داشت و بنابراین نسبت به پیشرانه ۸ سیلندر ۵.۷ لیتری ۳۸۳ اسبی کنونی بازدهی بهتری را نشان خواهد داد. پیشرانه ی کم حجم و توربوی LX جدید مصرف سوخت کمتری هم خواهد داشت. البته ممکن است این خودرو تنها با یک پیشرانه عرضه نشود زیرا لکسس قبلاً نام LX ۶۰۰ را ثبت کرده که شاهد نشان دهنده ی استفاده از یک پیشرانه ی بزرگ تر و یا هم نمونه ی کوچک تر توربو باشد.

لکسس LX در سال 2021 و با توپ پر می آید!

طرفداران سرسخت تویوتا و لکسس بی صبرانه منتظر معرفی نسل جدید لندکروزر و LX هستند و دیگر توان روبرو شدن با تعویق زمان رونمایی این خودروها را نخواهند داشت. رقبای تازه نفسی همچون اینفینیتی QX۸۰ و لندروور دیسکاوری با ورود خود عرصه را بر این دو شاسی بلند تنگ کرده اند.

لکسس LX در سال 2021 و با توپ پر می آید!
همرسانی نوشتار: