قیمت گذاری سدان های اسپرت کادیلاک CT۴-V و CT۵-V

  1. دوشنبه ۱۱ آذر ۹۸ ساعت ۱۰:۰۲ (۴ سال،۶ ماه قبل)
قیمت‌گذاری سدان‌های اسپرت کادیلاک CT4-V و CT5-V
به گزارش فرانگر

سدان های جدید کادیلاک خصوصاً برای طرفداران پرفورمنس که انتظار جایگزین مناسبی را برای سدان های اسپرت قبلی این شرکت داشتند ناامیدکننده بوده است زیرا نسخه های V از سدان های جدید CT۴ و CT۵ با قدرت بسیار کمتری نسبت به اسلاف خود معرفی شده اند. حال اما جزئیات قیمت گذاری این دو سدان اسپرت اعلام شده و برای کسانی که از کاهش اسب بخار نسبت به مدل های ATS-V و CTS-V ناراضی هستند خبر خوبی خواهد بود چراکه قیمت هردو سدان CT۴-V و CT۵-V نسبت به قبل کاهش چشمگیری داشته است.

قیمت پایهٔ CT۴-V برای نسخهٔ دیفرانسیل عقب از ۴۵,۴۹۰ دلار آغاز می شود درحالی که برای خرید نسخهٔ چهارچرخ محرک باید حداقل ۴۶,۵۹۰ دلار پرداخت کرد. این در حالی است که برای مقایسه، قیمت ATS-V از بیشتر از ۶۰ هزار دلار آغاز می شود. این کاهش قیمت واقعاً قابل توجه است اما مطمئناً هنگام فشردن پدال گاز تفاوت را احساس خواهید کرد زیرا درحالی که ATS-V قدرتی برابر با ۴۶۴ اسب بخار داشت، قدرت CT۴-V معادل ۳۲۵ اسب بخار است.

قیمت گذاری سدان های اسپرت کادیلاک CT4-V و CT5-V

در CT۵-V اما شاهد اختلاف قیمت حتی بیشتری هستیم. قیمت تیپ پایهٔ دیفرانسیل عقب آن از ۴۸,۶۹۰ دلار آغاز می شود و با سامانهٔ چهارچرخ محرک به ۵۱,۲۹۰ دلار می رسد. این یعنی CT۵-V تقریباً نصف CTS-V قیمت دارد که قیمت آن از ۸۶,۹۹۵ دلار آغاز می شد؛ اما زیر کاپوت این سدان جدید نیز تقریباً نصف CTS-V اسب بخار وجود دارد؛ زیرا درحالی که CTS-V به نیروگاه ۶.۲ لیتری V۸ سوپرشارژ کوروت Z۰۶ با ۶۴۰ اسب بخار قدرت مجهز بود، در CT۵-V از یک پیشرانهٔ V۶ توئین توربو با ۳۶۰ اسب بخار قدرت استفاده شده است.

قیمت گذاری سدان های اسپرت کادیلاک CT4-V و CT5-V

خریداران اما می توانند آپشن های مختلفی را برای CT۵-V سفارش دهند که ازجملهٔ آن ها می توان به رنگ های پریمیوم با ۶۲۵ تا ۱۲۲۵ دلار، کالیپرهای ترمز آبی یا قرمز با ۵۹۵ دلار و رینگ های آلیاژی ۱۹ اینچی متفاوت با ۶۰۰ دلار اشاره کرد. علاوه بر این، پکیج هایی مثل پکیج اطلاع راننده هم با پرداخت ۱۳۰۰ دلار برای این خودرو قابل سفارش خواهد بود که صفحه نمایش سربالا، دستیار حفظ حرکت میان خطوط با هشدار خروج از خط و نمایشگر دیجیتالی ۸ اینچی در صفحه آمپر را به خودرو اضافه می کند.

قیمت گذاری سدان های اسپرت کادیلاک CT4-V و CT5-V

خریداران همچنین می توانند با پرداخت ۱۹۵۰ دلار پکیج کمک راننده و پکیج امنیتی پیشرفته را هم برای CT۵-V سفارش دهند که کروز کنترل تطبیقی، ترمز اضطراری خودکار، ترمز اتوماتیک دنده عقب، درب باک قفل شونده، سیستم جلوگیری از سرقت و سنسورهای حرکت یا جابجایی خودرو را به همراه دارد. با سفارش پکیج ۲۰۹۰ دلاری پارکینگ نیز آینهٔ عقب دوربینی، هشدار عابر پیاده در عقب، سیستم دید اطراف، درب صندوق بار اتوماتیک و یونیزر هوا به خودرو اضافه می شود؛ و نهایتاً کسانی که خواهان لوکس گرایی بیشتری هستند نیز می توانند پکیج پلاتینوم را با قیمت ۶۲۹۰ دلار سفارش دهند که مواردی مثل صندلی های نیمه چرمی و سانروف دید گسترده را شامل می شود.
همرسانی نوشتار: