تسلا مدل S با کارکرد ۱ میلیون کیلومتر!

  1. دوشنبه ۱۱ آذر ۹۸ ساعت ۰۸:۲۵ (۴ سال،۶ ماه قبل)
تسلا مدل S با کارکرد 1 میلیون کیلومتر!
به گزارش فرانگر

این تسلا مدل S P۸۵ که مشاهده می کنید بالاترین میزان کارکرد بین تمامی محصولات تسلا در روی زمین را دارد. در واقع کارکرد این خودرو بیش از ۱ میلیون کیلومتر می باشد!

مالک خودرو مدل S P۸۵ موردبحث را در سال ۲۰۱۴ خریده تا دومین خریدش پس از نسل اول تسلا رودستر را انجام داده باشد. به منظور گرامی داشت این کارکرد، مالک خودرو شاهد مراسم جشن کوچکی از طرف طرفداران تسلا بوده و در آنجا نماینده کتاب رکوردهای گینس نیز برای رسمی کردن این رکورد حضور داشته است.

مالک این تسلا در مصاحبه با رسانه ها تائید کرد که خودرواش به منظور حفظ وضعیت مناسب خود تعمیراتی داشته است که از جمله مهم ترین آن ها می توان به تعویض باتری در کارکرد ۲۹۰ هزار کیلومتر و تعویض پیشرانه های الکتریکی اشاره کرد. خوشبختانه بخش اعظم این تعمیرات با استفاده از گارانتی تسلا انجام شده اند.

تسلا مدل S با کارکرد 1 میلیون کیلومتر!

به منظور اطمینان از اینکه باتری بیشترین طول عمر را خواهد داشت مالک خودرو هرگز اجازه خالی شدن کامل باتری را نداده و همچنین نگذاشته شارژ باتری فراتر از ۸۵ درصد برود.

تسلا مدل S با کارکرد 1 میلیون کیلومتر!

این طرفدار سرسخت تسلا برنامه ای برای فروش یا بازنشسته کردن تسلا مدل S خود نداشته و البته می خواهد با خودرواش به رکورد ۱ میلیون مایل کارکرد (حدود ۱.۶ میلیون کیلومتر) برسد. او دوست دارد با این خودرو به آمریکا هم سفر کند.

2015 Tesla Model-S P85D

این فرد دوستدار خودرو میانه ی خوبی با ثبت کارکردهای بالا برای خودروهای تسلا داشته و در واقع تسلا رودستر نسل اولش هم بیش از ۶۲۰ هزار کیلومتر کار کرده است.

2015 Tesla Model-S P85D
همرسانی نوشتار: