روی مشکی بوگاتی شیرون با نسخه نویر ادیشن

  1. یکشنبه ۱۰ آذر ۹۸ ساعت ۱۷:۰۲ (۴ سال،۴ ماه قبل)
روی مشکی بوگاتی شیرون با نسخه نویر ادیشن
به گزارش فرانگر

وقتی صحبت از خودروسازانی با محصولات فوق العاده سریع و گران قیمت به میان آید قطعاً بوگاتی جزو اولین نام ها خواهد بود. محصولات این شرکت چندین رکورد جهانی را ثبت کرده و همیشه هم باب میل خریداران ثروتمندانی بوده که به دنبال محصولی متمایز و کلکسیونی بوده اند.

یکی از محصولات خبرساز بوگاتی در سال جاری مدل La Voiture Noire بوده که نمونه ای مدرن و الهام گرفته از تایپ ۵۷ SC آتلانتیک تولید شده بین سال های ۱۹۳۶ تا ۱۹۳۸ محسوب می شود. بازخوردهای مثبت این خودرو به حدی بود که بوگاتی تصمیم گرفت تا دو نمونه سفارشی از شیرون با همان نام ها تولید کند: نویر اسپورتیو و شیرون نویر الگانس.

مدل ظریف تر شیرون نویر الگانس از بدنه ای با فیبر کربن نمایان سود می برد. نشان نقره ای بوگاتی نیز روی جلوپنجره ی بازنگری شده ی خودرو جا خوش کرده است. همین طرح مشکی رنگ روی کالیپرهای ترمز پنهان شده پشت رینگ های جدید اعمال شده است. سپس به خط C مشهور می رسیم که از فلز سخت درست شده و ظاهر آلومینیوم مات دارد. طرح فیبر کربنی به آینه وسط و پوشش پیشرانه نیز رسیده و نوشته نویر را می توان روی پانل های جانبی و زیر بال عقب دید.

روی مشکی بوگاتی شیرون با نسخه نویر ادیشن

داخل خودرو نیز طرح مشکی برقرار بوده و خط C داخلی از آلومینیوم ساخته شده است. همان نوشته نویر را نیز می توان روی رکاب درب ها، کنسول و پشت سری ها دید.

بوگاتی نویر اسپورتیو طرح مات برای فیبر کربن نمایان بدنه را داشته و برخی عناصر بدنه همچون اگزوز، رینگ ها، اسپویلر، جلوپنجره و خط C مشهور ظاهر مشکی مات دارند. کابین این خودرو تیره تر بوده و تمامی نوشته ها و قطعات آلومینیومی از نوع مشکی مات هستند.

روی مشکی بوگاتی شیرون با نسخه نویر ادیشن

صرف نظر از نمونه انتخابی، هنوز هم شاهد استفاده از پیشرانه ۱۶ سیلندر ۸ لیتری کوادتوربو با قدرت ۱۵۰۰ اسب بخار در دل این خودروها خواهید بود. تنها ۲۰ دستگاه از این دو خودرو تولید خواهد شد و قیمت هریک نیز ۳۳۰۵۴۴۵ دلار اعلام شده است.
همرسانی نوشتار: