تصاویر جگوار اف تایپ ۲۰۲۱ لو رفت

  1. یکشنبه ۱۰ آذر ۹۸ ساعت ۰۹:۱۸ (۴ سال،۶ ماه قبل)
تصاویر جگوار اف تایپ 2021 لو رفت
به گزارش فرانگر

به نظر می رسد تصاویر رسمی جگوار اف تایپ ۲۰۲۱ کوپه و کانورتیبل فیس لیفت در چندین شبکه اجتماعی منتشر شده است.

مهم ترین تغییر این خودرو نسبت به نسخه پیش از فیس لیفت در نمای جلو رخ داده جایی که چراغ ها به عقب کشیده شده تا نازک تر و طویل تر باشند. جلوپنجره ی بزرگ نیز با آغوشی باز پذیرای این چراغ ها شده است. شاید با دیدن این خودرو کمی به فکر آئودی R۸ و یا حتی میتسوبیشی لنسر بیفتید اما منصفانه باید گفت جگوار از چنین طراحی ای برای برخی دیگر از محصولاتش همچون XE و XJ هم استفاده کرده است.

سپر جلو نیز بازطراحی شده و درحالی که چراغ های عقب خودرو از LED استفاده می کنند اما گرافیک آن ها کمی شبیه مدل های آی پیس و XE فیس لیفت بوده ولی تغییر قابل توجهی به خود ندیده اند. واضح است که رنگ های بدنه و رینگ های جدیدی برای این خودرو در نظر گرفته می شود.

تصاویر جگوار اف تایپ 2021 لو رفت

ما فعلاً تصویری از کابین اف تایپ ۲۰۲۱ را مشاهده نکرده ایم اما گفته می شود بزرگ ترین تغییرات بخش داخلی خودرو نیز استفاده از پشت آمپرهای دیجیتالی مشابه XE خواهد بود. همچنین سیستم اطلاعات سرگرمی بهتر به همراه دکمه های جدید و برخی متریال با کیفیت تر نیز داخل کابین به کار خواهد رفت.

تصاویر جگوار اف تایپ 2021 لو رفت

شایعاتی درباره ی استفاده از پیشرانه ی ۸ سیلندر ب ام و در قلب اف تایپ به گوش رسیده اما به نظر نمی رسد که چنین کاری حداقل در نسل فعلی اف تایپ انجام شود. بجای این پیشرانه احتمالاً شاهد استفاده از پیشرانه ی جدید ۶ سیلندر توربوی جگوار لندروور با قدرت ۳۹۵ اسب بخار در اف تایپ ۲۰۲۱ خواهیم بود ضمن اینکه پیشرانه های کنونی ۴ و ۸ سیلندر نیز کماکان در قلب این خودرو خواهند تپید.

تصاویر جگوار اف تایپ 2021 لو رفت
همرسانی نوشتار: