رکوردشکنی رنو مگان RS تروفی R در سوزوکا

  1. شنبه ۹ آذر ۹۸ ساعت ۱۱:۰۱ (۴ سال،۶ ماه قبل)
رکوردشکنی رنو مگان RS تروفی R در سوزوکا
به گزارش فرانگر

پس از برنامه های رکوردشکنی هوندا سیویک تایپ R در چندین پیست مشهور دنیا حالا نوبت به رنو مگان تروفی R رسیده که چنین کاری را انجام دهد.

این هاچبک داغ فرانسوی قبلاً رکوردهای مربوط به خودروهای دیفرانسیل جلو را در پیست های نوربرگ رینگ آلمان، اسپا فرانکوشمپس بلژیک و بند موتور اسپورت پارک در استرالیا را به خود اختصاص داده و حالا نیز در پیست سوزوکای ژاپن چنین کاری را انجام داده است.

پشت فرمان مگان RS تروفی R جدید لارن هورگان قرار گرفته و توانسته یک دور پیست سوزوکا را در ۲ دقیقه و ۲۵.۴۵۴ ثانیه طی کند. به این ترتیب محصول جذاب رنو توانسته بیش از ۳ ثانیه رکورد قبلی را بهبود بخشد.

رکوردشکنی رنو مگان RS تروفی R در سوزوکا

مدیر محصولات رنو اسپورت درباره این رکوردشکنی گفته است:

رکوردشکنی رنو مگان RS تروفی R در سوزوکا

مگان RS تروفی R جدید رکورد جدیدی را در کلاس خود و این بار در سوزوکا ثبت کرده است. این پرفورمنس برای طرفداران رنو اسپورت و تروفی R کاملاً پرمعنی است. این رکورد نشان دهنده ی تأثیر تست های مهمی است که انجام داده ایم تا بهترین انتظارات حاصل شوند. این کار برای قوی تر کردن رابطه با طرفداران در سراسر جهان کافی است.

سقف تولید مگان RS تروفی R به ۵۰۰ دستگاه محدود شده و از این میان ۵۰ دستگاه قبلاً برای بازار ژاپن در نظر گرفته شده است. اولین نمونه های این خودرو از نیمه اول سال ۲۰۲۰ به دست مشتریان خواهند رسید. تروفی R در مقایسه با مدل تروفی از همان پیشرانه ی ۴ سیلندر ۱.۸ لیتری توربو با قدرت ۲۹۶ اسب بخار و گیربکس ۶ سرعته دستی استفاده کرده اما سیستم تعلیق آن بازنگری شده و آئرودینامیک بهتری دارد. وزن این خودرو نیز ۱۳۰ کیلوگرم کاهش یافته است.

رکوردشکنی رنو مگان RS تروفی R در سوزوکا
همرسانی نوشتار: