تسلا سایبرتراک در دوبی به تعقیب خلاف کاران خواهد پرداخت!

  1. شنبه ۹ آذر ۹۸ ساعت ۰۹:۰۲ (۴ سال،۷ ماه قبل)
تسلا سایبرتراک در دوبی به تعقیب خلاف‌کاران خواهد پرداخت!
به گزارش فرانگر

اداره پلیس دوبی یکی از معروف ترین ادارات در منطقه بوده چراکه خودروهای بسیار شاخص و گران بهایی همچون پورشه ۹۱۸، لامبورگینی آونتادور و بوگاتی ویرون در ناوگان خودرویی آن حضور دارند.

تعداد و تنوع این خودروها افزایش خواهد یافت زیرا اداره پلیس دوبی اظهار داشته تسلا سایبرتراک در خیابان های این شهر به عنوان خودروی پلیس حضور خواهد یافت. این بیانیه در توئیتر اداره پلیس دوبی و با اشاره به سال ۲۰۲۰ منتشر شده است.

البته تسلا تا اواخر سال ۲۰۲۱ تولید پیکاپ الکتریکی خود را شروع نخواهد کرد و این در حالی است که هیچ گونه تأخیری در برنامه های تولید این خودرو رخ ندهد که البته احتمال چنین چیزی کم است. حدس می زنیم اداره پلیس دوبی یکی از ۲۵۰ هزار نفر و اداره ای است که برای خرید این خودرو نام نویسی کرده اند.

تصویری که ضمیمه ی توئیت اداره پلیس دوبی شده یک دستگاه سایبرتراک با پوشش سفید و سبز مشهور خودروهای پلیس این شهر است.

اداره پلیس دوبی در پستی دیگر اظهار داشته خودروی جذاب دیگری با نام مرسدس-ای ام جی GT ۶۳ S هم به ناوگان این اداره اضافه شده است. این سوپر سدان آلمانی عضو جدید و هیجان انگیزی از خودروهای پلیس دوبی بوده و در مکان های گردشگری متنوعی حضور خواهد یافت تا هم کارهای مربوط به برقراری نظم را انجام داده و هم جذب حداکثری گردشگران را انجام دهد.

تسلا سایبرتراک در دوبی به تعقیب خلاف کاران خواهد پرداخت!
همرسانی نوشتار: