تولید ۵۰۰ هزارمین دستگاه از مرسدس S کلاس W۲۲۲

  1. شنبه ۹ آذر ۹۸ ساعت ۰۷:۴۹ (۴ سال،۶ ماه قبل)
تولید 500 هزارمین دستگاه از مرسدس S کلاس W222
به گزارش فرانگر

نسل فعلی مرسدس بنز S کلاس از سال ۲۰۱۳ تاکنون در خط تولید حضور دارد و درحالی که مرسدس قبلاً کارهای مربوط به توسعه نسل جدید سدان پرچم دار خود را شروع کرده ولی W۲۲۲ فعلی همچنان در بازار حضور داشته و البته به یک لحظه ی مهم در طول زندگی خود رسیده است. مرسدس اعلام کرده ۵۰۰ هزارمین دستگاه از نسل فعلی S کلاس را در سایت تولیدی زیندل فینگن تولید کرده است.

مدیر تولید این کارخانه گفته است:

هر دستگاه از ۵۰۰ هزار S کلاس تولیدی بخش بزرگی از قلب و روح کل تیم زیندل فینگن را به خود اختصاص داده است. سال های زیادی از تجربه و تخصص کارکنان ما باعث شده S کلاس به چنین موفقیتی دست یابد. ما در سایت تولیدی مرسدس بنز به تولید این خودروی لوکس و سطح بسیار افتخار می کنیم.

کارخانه زیندل فینگن یکی از معدود کارخانه های دنیاست که S کلاس را تولید می کند هرچند این کشور چین است که بزرگ ترین بازار این سدان پرچم دار محسوب شده و یک سوم کل فروش این خودرو را به خود اختصاص داده است. فرایند ساخت در کارخانه زیندل فینگن شامل چندین تکنولوژی دیجیتالی برای ایجاد کارخانه ای با راندمان بالاست. برای مثال مشخصات دقیق هر خودرو از طریق صفحه نمایش برای کارکنان کارخانه به نمایش درمی آید. همچنین هر کارگر دارای دستگاه های موبایل مخصوص است.

تولید 500 هزارمین دستگاه از مرسدس S کلاس W222

آینده ی این سایت تولیدی هم روشن است. مرسدس می گوید در این سایت خودروهای خانواده ی EQ را تولید خواهد کرد. زیندل فینگن بیش از ۲۵ هزار کارمند داشته و مدل های E کلاس سدان و استیشن، CLS، S کلاس سدان، کوپه و کابریولت، مرسدس-مایباخ، مرسدس-ای ام جی GT و GLA را تولید می کند. هر روز حدود ۲۵۰ دستگاه خودرو خط تولید زیندل فینگن را ترک می کنند.

تولید 500 هزارمین دستگاه از مرسدس S کلاس W222
همرسانی نوشتار: