تعدیل نیروی ۹۵۰۰ نفری آئودی تا سال ۲۰۲۵

  1. جمعه ۸ آذر ۹۸ ساعت ۱۶:۰۲ (۴ سال،۷ ماه قبل)
تعدیل نیروی 9500 نفری آئودی تا سال 2025
به گزارش فرانگر

آئودی احتمالاً تا ۱۵ درصد از نیروی کاری خود را تعدیل خواهد کرد و به دنبال افزایش حدود ۶ میلیارد یورویی درآمدهای خود نیز خواهد بود. این حرکت در واقع برای حرکت به سمت تولید خودروهای الکتریکی هدف گذاری شده است.

این خودروساز آلمانی با انتشار بیانیه ای تائید کرده که تا سال ۲۰۲۵ تعداد ۹۵۰۰ نفر از کارکنان خود را اخراج خواهد کرد اما تا آن زمان ۲ هزار پست جدید را برای متخصصان دیجیتالی سازی و حمل ونقل الکتریکی در نظر خواهد گرفت.

تعدیل نیروی آئودی از طریق بازخرید کارکنان و برنامه بازنشستگی زودتر از موعد جذاب آن ها صورت خواهد گرفت. همچنین تعدادی از مدیران این شرکت نیز تعدیل خواهند شد.

آئودی همچنین ضمانت اشتغال نیروهای کاری خود را تا پایان سال ۲۰۲۹ گسترش می دهد. این کمپانی در بیانیه خود آورده است:

تعدیل نیروی 9500 نفری آئودی تا سال 2025

آئودی باید با آینده هماهنگی داشته باشد و بنابراین برخی پست ها دیگر موردنیاز نخواهند بود و البته پست های جدیدی نیز ایجاد خواهد شد. به همین خاطر است که آئودی در حال سرمایه گذاری هماهنگ روی برخی برنامه های مختص کارکنان و دو کارخانه در آلمان می باشد.

هدف گذاری الکتریکی آئودی شامل تولید ۵ خودروی تمام الکتریکی و ۷ محصول پلاگین هیبریدی تا دو سال آینده می باشد. سبد محصولات این کمپانی تا سال ۲۰۲۵ از بیش از ۳۰ خودروی الکتریکی شده تشکیل خواهد شد.

تعدیل نیروی 9500 نفری آئودی تا سال 2025

اما دو کارخانه ی اینگولشتات و نکاسولم آئودی ظرفیت تولید سالانه ی ۴۵۰ هزار و ۲۲۵ هزار دستگاهی دارند اما در آینده به تولید خودروهای الکتریکی هم خواهند پرداخت. کارخانه نکاسولم سال آینده خودروی تمام الکتریکی E-tron GT را تولید خواهد کرد.
همرسانی نوشتار: