معرفی کارما ریورو GTS، لوکس، سریع، پاک

  1. پنجشنبه ۷ آذر ۹۸ ساعت ۱۰:۰۲ (۴ سال،۷ ماه قبل)
معرفی کارما ریورو GTS، لوکس، سریع، پاک
به گزارش فرانگر

شرکت کارما در نمایشگاه لس آنجلس نسخهٔ عملکرد بالایی از سدان پلاگین هیبریدی ریورو را با نام ریورو GTS معرفی کرده است. این نسخه هم مانند ریورو GT به دو موتور الکتریکی و یک پیشرانهٔ سه سیلندر توربوشارژ بنزینی مجهز است که به عنوان ژنراتور عمل می کند. اما ریورو GTS در کمتر از ۳.۹ ثانیه از صفر به سرعت ۹۶ کیلومتر بر ساعت می رسد و حداکثر سرعت آن به صورت الکترونیکی روی ۲۱۰ کیلومتر بر ساعت محدود شده است. این خودرو به باطری های لیتیوم یون ۲۸ کیلووات ساعتی مجهز است که امکان پیمودن ۱۳۰ کیلومتر را به صورت تمام الکتریکی فراهم می کند درحالی که در صورت استفاده از ژنراتور بنزینی، مجموع بُرد خودرو به ۵۸۰ کیلومتر می رسد.

مدیرعامل کارما «دکتر لنس ژو» در مورد این خودرو می گوید:

ریورو GTS ادامهٔ ویژهٔ موفقیت مدل الکتریکی لوکس ریورو GT ما است. GTS پرفورمنس ارتقاءیافته ای را برای علاقه مندان به رانندگی فراهم کرده و به تنوع در حال رشد محصولات ما اضافه می کند. تمام محصولات ما در مرکز نوآوری و شخصی سازی ۱۰۰ میلیون دلاری ما در کارولینای جنوبی به صورت دست ساز تولید می شوند و حد نهایی شخصی سازی و سفارشی سازی را به خریداران ارائه می کنند

ریورو GTS در بیرون به منظور ایجاد تمایز با نسخه های ضعیف تر از تریم فیبر کربنی استفاده شده است درحالی که در داخل هم به تکنولوژی صوتی جدید Soloscape کارما و کلیدهای لمسی روی غربیلک فرمان مجهز شده است.

معرفی کارما ریورو GTS، لوکس، سریع، پاک

در هنگام رانندگی با این سدان پلاگین هیبریدی می توان از سه حالت رانندگی مختلف شامل Stealth، Sustain و Sport یکی را انتخاب کرد. علاوه بر این، در این خودرو برای آغاز حرکت و شتاب گیری سریع، یک سیستم لانچ کنترل هم تعبیه شده که از طریق حالت رانندگی اسپرت قابل انتخاب است. با فعال کردن این سیستم، ژنراتور بنزینی برای به حداکثر رساندن توان الکتریکی خودرو به کار می افتد و روی صفحه آمپر دیجیتالی خودرو شمارش معکوس برای آغاز حرکت به نمایش درمی آید. پس از رها کردن پدال ترمز، خودرو با تمام قوا حرکت را آغاز می کند و سرعت سنج به کرنومتر تبدیل می شود تا زمان سپری شده را نمایش دهد.

معرفی کارما ریورو GTS، لوکس، سریع، پاک

معرفی کارما ریورو GTS، لوکس، سریع، پاک

ریورو GTS همچنین به تهویهٔ صندلی ها، کنترل های لمسی روی غربیلک فرمان، تریم داخلی چوب بلوط و نارون، چرم باکیفیت، سیستم فعال مقابله با سروصدا و… هم مجهز شده است. علاوه بر این، به لطف آپشن های سفارشی سازی کارما، خریداران می توانند حتی برای فضای داخلی، صندلی ها و دوخت تودوزی، رنگ های اختصاصی خود را سفارش دهند تا خودروی خود را به نمونه ای منحصربه فرد تبدیل کنند. هم اکنون امکان پیش خرید کارما ریورو GTS در آمریکای شمالی وجود دارد اما تولید آن در سه ماههٔ نخست سال آینده آغاز خواهد شد. قیمت این ماشین از ۱۴۹,۹۵۰ دلار آغاز می شود.
همرسانی نوشتار: