یونیفورم مجازی پلیس بر تن فورد موستانگ مک ای!

  1. چهارشنبه ۶ آذر ۹۸ ساعت ۰۷:۰۱ (۴ سال،۶ ماه قبل)
یونیفورم مجازی پلیس بر تن فورد موستانگ مک ای!
به گزارش فرانگر

شما انتظار نخواهید داشت که فورد موستانگ مک ای در دنیای واقعی به دنبال مجرمان خطرناک برود، این طور نیست؟ البته که نه اما خب بجای نمایش برخی از محصولات غیرواقعی ما تصمیم گرفته ایم یونیفورم پلیس را به صورت مجازی بر تن این خودروی تازه نفس بکنیم.

این رندر مجازی از شاسی بلند الکتریکی فورد دارای رنگ بدنه ی مشکی و پوشش خاص خودروهای پلیس آمریکا می باشد. در نمای جلو یک گارد محافظ، چراغ های روی ستون A و چراغ های اضطراری روی سقف دیده می شوند. رینگ ها هم ظاهر ساده تری داشته و خبری از زرق وبرق مدل های معمولی و شخصی نیست.

فقط زمان به ما خواهد گفت که آیا موستانگ مک ای شانه به شانه ی دیگر خودروهای الکتریکی همچون تسلا مدل S و X در خیابان ها به دنبال ایجاد نظم و انضباط خواهد بود یا خیر. تا آن زمان شما باید به دنبال اخبار نمایشگاه لس آنجلس ۲۰۱۹ باشید که هم اکنون برخی از مهم ترین اخبار دنیای خودرو را به خود اختصاص داده است؛ اما برای دیدن محصول جدید فورد از نمای جدید باید تا اواخر سال ۲۰۲۰ منتظر بمانید تا بتوانید مک ای را در نمایندگی ها تماشا کنید؛ و اگر هم به این خودرو علاقه مند باشید می توانید ۵۰۰ دلار سپرده را به فورد داده و جزو اولین مشتریان این خودرو باشید.

یونیفورم مجازی پلیس بر تن فورد موستانگ مک ای!

با قیمت پایه ۴۳۸۹۵ دلاری برای مدل Select مالک خودرویی دیفرانسیل عقب یا چهار چرخ محرک خواهید شد که از پیشرانه ی الکتریکی ۲۵۵ اسبی و باتری ۷۵.۷ کیلووات ساعتی استفاده می کند. مدل دیفرانسیل عقب شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت حدود ۶ ثانیه ای داشته و برد آن حدود ۳۷۰ کیلومتر است. مدل چهار چرخ محرک شتاب ۵.۵ ثانیه ای داشته و برد آن ۳۳۸ کیلومتر است.

یونیفورم مجازی پلیس بر تن فورد موستانگ مک ای!
همرسانی نوشتار: