دریافت ۱۴۶ هزار سفارش خرید برای تسلا سایبرتراک ظرف ۴۸ ساعت!

  1. دوشنبه ۴ آذر ۹۸ ساعت ۱۴:۰۴ (۴ سال،۷ ماه قبل)
دریافت 146 هزار سفارش خرید برای تسلا سایبرتراک ظرف 48 ساعت!
به گزارش فرانگر

چندی پیش تسلا سرانجام رسماً از پیکاپ خود با نام سایبرتراک پرده برداری کرد و حالا ایلان ماسک تأیید کرده است که این شرکت تاکنون ۱۴۶ هزار سفارش خرید برای سایبرتراک دریافت کرده است. با توجه به اینکه این تعداد ظرف کمتر از ۴۸ ساعت از زمان رونمایی پیکاپ دریافت شده است، رقم بسیار چشمگیری به نظر می رسد. این سفارشات یا همان پیش خرید با پرداخت مبلغ جزئی ۱۰۰ دلار به عنوان پیش پرداخت صورت گرفته است که هرچند شاید مبلغ ناچیزی به نظر برسد اما با احتساب کل سفارشات به عددی بیشتر از ۱۴ میلیون دلار می رسیم. این در حالی است که حتی شایعاتی مبنی بر دریافت بیش از ۲۰۰ هزار سفارش هم به گوش می رسد.

ایلان ماسک اضافه کرده است که این تعداد سفارش بدون هیچ گونه تبلیغاتی به دست آمده است. این در حالی است که طراحی سایبرتراک به به طور شگفت آوری انقلابی است که به مذاق خیلی ها خوش نیامده و برای درک کامل یا کنار آمدن با آن به زمان زیادی نیاز است. علاوه بر این، شکستن شیشه های پیکاپ در مراسم رونمایی هم به این رویداد بزرگ و تصویر اولین پیکاپ تسلا لطمه زد اما با همهٔ این ها طی همین چند روز سایبرتراک از لحاظ استقبال فوق العاده عمل کرده است.

دریافت 146 هزار سفارش خرید برای تسلا سایبرتراک ظرف 48 ساعت!

بیشتر این ۱۴۶ هزار نفری که برای خرید سایبرتراک ثبت نام کرده اند، نسخه های دو و سه موتورهٔ آن را انتخاب کرده اند. طبق اعلام ماسک، ۱۷ درصد یا ۲۴,۸۲۰ نفر از خریداران نسخهٔ تک موتوره، ۴۲ درصد یا ۶۱,۳۲۰ نفر نسخهٔ دو موتوره و ۴۱ درصد یا ۵۹,۸۶۰ نفر نسخهٔ سه موتورهٔ این پیکاپ را سفارش داده اند؛ بنابراین مشخص است که اکثر خریداران مایل به پرداخت مبلغ بیشتری هستند تا دو یا سه موتور و توانایی ها و عملکرد قوی تری را در اختیار داشته باشند. این موضوع در دیگر محصولات تسلا هم دیده می شود و تعداد کمی از خریداران نسخه های پایهٔ محصولات مختلف این شرکت را انتخاب می کنند.

دریافت 146 هزار سفارش خرید برای تسلا سایبرتراک ظرف 48 ساعت!

قوی ترین و بالاترین نسخهٔ سایبرتراک به سه موتور الکتریکی مجهز است و می تواند ظرف تنها ۲.۹ ثانیه از صفر به سرعت ۹۶ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند. بُرد این نسخه به بیش از ۸۰۰ کیلومتر می رسد و می تواند بیش از ۶۳۰۰ کیلوگرم را یدک بکشد. حداکثر ظرفیت بار این پیکاپ الکتریکی نیز به ۱۶۰۰ کیلوگرم می رسد. این در حالی است که سایبرتراک از محفظه های باری شامل صندوق بار جلو، محفظهٔ زیر کف قسمت بار و محفظهٔ درون ستون های C هم برخوردار است که حجم مجموع آن ها بیش از ۲۸۰۰ لیتر است. پیکاپ تسلا در داخل نیز می تواند تا شش بزرگ سال را حمل کند.

دریافت 146 هزار سفارش خرید برای تسلا سایبرتراک ظرف 48 ساعت!
همرسانی نوشتار: