افت سهام تسلا پس از معرفی سایبرتراک!

  1. یکشنبه ۳ آذر ۹۸ ساعت ۱۶:۱۴ (۴ سال،۷ ماه قبل)
افت سهام تسلا پس از معرفی سایبرتراک!
به گزارش فرانگر

تسلا شب پیش پیکاپ خبرساز خود یعنی سایبرتراک را معرفی کرد و ظاهر بسیار متفاوت آن با بازخوردهای بسیار جنجالی ای همراه شد. واکنش ها به این خودرو تاحدی غیرعادی و شدید بوده که موجی از خبرها را به همراه داشته و بسیاری از تسلا می پرسند که چگونه توانسته این پیکاپ زشت را تولید کند. ظاهراً وال استریت هم خیلی از این خودرو استقبال نکرده است!

پس از رونمایی سایبرتراک، سهام تسلا حدود ۷ درصد افت کرد. این یک تغییر قابل توجه بوده و به نظر می رسد که دلیل آن هم معرفی این پیکاپ الکتریکی می باشد. البته همه چیز درباره تسلا بد نیست زیرا سهام این خودروساز آمریکا هنوز هم بالاتر از ماه پیش می باشد.

اگرچه زمان زیادی برای جبران این افت سهام وجود دارد اما شاید شرایط تسلا نگران کننده باشد. فعلاً به نظر می رسد سرمایه گذاران علاقه زیادی به سایبرتراک نشان نداده اند. دلیل این موضوع مشخص نیست اما ممکن است که آن ها باور داشته باشند خودرویی با این طراحی بسیار رادیکال در بین مشتریان و مصرف کنندگان محبوبیت بالایی را کسب نکند.

افت سهام تسلا پس از معرفی سایبرتراک!

اگر این گونه باشد تعجب زیادی نخواهیم کرد. حتی برخی از طرفداران ایلان ماسک نیز علاقه ای به سایبرتراک ندارند و در فروم های متفاوت فضای مجازی تعجب خود از دیدن این خودرو را ابراز کرده و حتی برخی گفته اند سایبرتراک زشت ترین خودرویی است که دیده اند! برخی افراد هم درباره این خودرو جوک ساخته و گفته اند سایبرتراک آن ها را به یاد پونتیاک آزتک می اندازد. البته اکثر افراد واکنش متعادلی داشته و حتی برخی ادعا کرده اند این خودرو را پیش خرید می کنند.

افت سهام تسلا پس از معرفی سایبرتراک!

واکنش ها در فروم مالکان تسلا منفی تر بوده و نظرسنجی انجام شده درباره سایبرتراک میزان عدم محبوبیت این خودرو را نشان می دهد. اگرچه برخی افراد به خرید این خودرو اشاره کرده اند اما برخی هم گفته اند سایبرتراک به اندازه سایر محصولات تسلا زیبا و دوست داشتنی نیست.

افت سهام تسلا پس از معرفی سایبرتراک!

البته طرفداران زمان زیادی برای ملاقات با این خودرو دارند چراکه اولین نمونه ها تا سال ۲۰۲۱ تولید نخواهند شد. در آن زمان است که جنرال موتورز هم پیکاپ الکتریکی خود را معرفی خواهد نمود.

افت سهام تسلا پس از معرفی سایبرتراک!
همرسانی نوشتار: