۷ ویژگی شگفت انگیز ب ام و X۷ مدل ۲۰۱۹

  1. سه شنبه ۲۸ آبان ۹۸ ساعت ۱۴:۰۲ (۴ سال قبل)
7 ویژگی شگفت‌انگیز ب‌ام‌و X7 مدل 2019
به گزارش فرانگر

ما اخیراً فرصت بررسی بزرگ ترین و گران ترین شاسی بلند ب ام و یعنی X۷ ۲۰۱۹ را داشته ایم. در طول تست یک هفته ای انجام شده ما ویژگی ها و آپشن های شگفت انگیز زیادی را در این خودرو یافتیم. همین ویژگی ها بود که قیمت بالای خودرو را توجیه می کردند. مدل xDrive۵۰i قیمت ۹۲۶۰۰ دلاری داشته اما خودرویی که در تست حاضر بود از آپشن های متنوعی سود می برد و به همین خاطر قیمت آن به ۱۱۷۹۴۵ دلار رسیده بود.

7 ویژگی شگفت انگیز ب ام و X7 مدل 2019


بسته به محل زندگی، قیمت X7 می تواند با بهای یک خانه کوچک برابری کند؛ اما زمانی که درباره برخی ویژگی های شگفت انگیز این خودرو بشنوید احتمالاً خانه خود را فروخته و داخل این شاسی بلند باورنکردنی زندگی خواهید کرد!
  • کنترل های شیشه ای

کنترل های شیشه ای یکی از ارزان ترین آپشن های X۷ بوده اما جزو دوست داشتنی ترین ها نیز می باشند. این آپشن ۶۵۰ دلاری باعث حذف شیفتر و کنترل های iDrive استاندارد شده و جایگزین آن ها نیز نمونه های کریستالی می باشد. شیفتر به ویژه ظاهر خیال انگیزی داشته و حتی پذیرای حرف شناور X شده است. دیگر کنترل ها همچون اهرم iDrive و دکمه استارت/استاپ پیشرانه نیز از شیشه ساخته شده و مخصوصاً در شب جلوه دیگری دارند.

7 ویژگی شگفت انگیز ب ام و X7 مدل 2019

  • سقف پانورامیک آسمان

اگر تحت تأثیر کنترل های شیشه ای قرار گرفته و خواهان آپشن بعدی هستید سقف پانورامیک LED آسمان را پیشنهاد می کنیم که جزئی از پکیج اجرایی ۱۳۰۰ دلاری است. این پکیج علاوه بر کنترل های شیشه ای و نگهدارنده های فنجان گرم و سرد شونده شامل سقف آسمان زیبایی هم هست. این سقف در شب روشنایی شبیه ستاره های آسمان را داشته و نور آن حتی تغییر هم می کند. رولزرویس شاید دارای ستاره های نورانی در پوشش سقف خود باشد اما فکر می کنیم نمونه بکار رفته در X۷ بهتر است زیرا می توانید با آن به آسمان شب هم نگاه کنید.

ب ام و X7

  • سیستم صوتی باورز اند ویلکینز

مدل پایه X۷ با سیستم صوتی عالی هارمن کاردون عرضه می شود اما خودروی حاضر در تست از سیستم صوتی باور اند ویلکینز با قیمت ۳۴۰۰ دلار سود می برد. این سیستم صوتی دارای ۲۰ بلندگو بوده و از آمپلی فایر قوی و قدرت ۱۵۰۰ واتی برخوردار بوده و صدایی استثنایی تولید می کند. درست همانند دیگر بخش های کابین X۷، پوشش فلزی بلندگوها نیز در شب روشنایی خاصی دارند. ما سیستم های صوتی دیگری را هم دیده ایم که دو برابر سیستم باور اند ویلکینز قیمت دارند بنابراین این سیستم صوتی بکار رفته در X۷ نسبتاً قیمت مناسبی دارد.

7 ویژگی شگفت انگیز ب ام و X7 مدل 2019

  • تکنولوژی های ایمنی

صحبت از ویژگی های ایمنی ب ام و X۷ یک کتاب کامل خواهد شد اما می خواهیم به برخی از آن ها اشاره کنیم. پکیج حرفه ای دستیار رانندگی قیمت ۱۷۰۰ دلاری داشته و شامل دستیار رانندگی فعال است که شامل پشتیبانی نیمه خودران مبتنی بر دوربین می باشد. این پکیج همچنین شامل دستیار ترافیک برای دسترسی محدود در بزرگراه هاست که باعث می شود خودرو در سرعت های زیر ۷۰ کیلومتر در ساعت کنترل خودش را داشته باشد. ما همچنین دوربین ۳۶۰ درجه باکیفیت این شاسی بلند را دوست داریم که حتی دارای مارکرهایی برای محل باز شدن درب هاست بنابراین شما برخوردی با خودروی کناری نخواهید داشت.

7 ویژگی شگفت انگیز ب ام و X7 مدل 2019

  • صندلی ها

خودروی ما به پکیج صندلی لاکچری با قیمت ۱۲۰۰ دلار مجهز بود که شامل صندلی های جلوی راحت با عملکرد تهویه و ماساژ می باشد. صندلی های تهویه دار را می توان به صورت جداگانه و با پرداخت مبلغ ۵۰۰ دلار هم سفارش داد. با هزینه کردن ۲۵۰ دلار دیگر نیز صندلی های جلو، فرمان و استراحت گاه دست گرم شونده به خودرو اضافه می شوند. ما همچنین صندلی های کاپیتانی ردیف دوم با قیمت ۸۵۰ دلار را توصیه می کنیم که راحتی بیشتری دارند. ب ام و همچنین بالش هایی برای پشت سری های ردیف دوم ارائه می کند و سرنشینان می توانند یک خواب لذت بخش را تجربه کنند.

7 ویژگی شگفت انگیز ب ام و X7 مدل 2019

  • سیستم سرگرمی صندلی های عقب

سیستم سرگرمی صندلی عقب مثل دی وی دی پلیر می تواند در سال ۲۰۱۹ و زمانی که کودکان روی آیفون خود به تماشای فیلم می پردازند احمقانه جلوه کند اما پکیج حرفه ای سرگرمی ب ام و با قیمت ۲۲۰۰ دلار کاملاً هیجان انگیز است زیرا سرنشینان عقب می توانند ناوبری، سیستم صوتی و نورپردازی داخل خودرو را با آن کنترل کنند. والدین نباید نگران باشند زیرا می توان از دست کاری رادیو توسط کودکان جلوگیری کرد.

7 ویژگی شگفت انگیز ب ام و X7 مدل 2019

  • پیشرانه

شاید گران ترین آپشن این خودرو پیشرانه ی ۸ سیلندر ۴.۴ لیتری توئین توربوی بکار رفته در مدل xDrive۵۰i باشد. شما چیزی بیشتر از یک پیشرانه به دست می آورید اما خب باید اضافه پرداخت ۱۸۷۰۰ دلاری نسبت به مدل ۶ سیلندر xDrive۴۰i را هم بپذیرید. این بهایی زیاد برای یک پیشرانه است اما خب قدرت آن نیز از ۳۳۵ به ۴۵۶ اسب بخار می رسد. شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت نیز از ۵.۸ به ۵.۲ ثانیه کاهش می یابد. صدای پیشرانه ی ۸ سیلندر این خودرو مشابه مدل های تولیدی M می باشد.

7 ویژگی شگفت انگیز ب ام و X7 مدل 2019
همرسانی نوشتار: