آیا تیم فرمول ۱ مرسدس-ای ام جی فروخته خواهد شد؟!

  1. سه شنبه ۲۸ آبان ۹۸ ساعت ۱۱:۲۰ (۴ سال،۷ ماه قبل)
آیا تیم فرمول 1 مرسدس-ای‌ام‌جی فروخته خواهد شد؟!
به گزارش فرانگر

گفته می شود تیم فرمول ۱ مرسدس-ای ام جی پتروناس پیش از پایان یافتن توافقنامه کنکورد فعلی در آخر سال ۲۰۲۰ به دنبال مالک جدیدی می باشد.

برخی رسانه ها به نقل از منابع موثق ادعا می کنند این تیم به دنبال مالک جدیدی است. طی این حرکت تیم مرسدس-ای ام جی از کارهای روزانه ی اداره ی تیم کنار خواهد بود اما همچنان به تولید و تأمین پیشرانه ها در فرمول ۱ ادامه خواهد داد.

گفته می شود خریداران بالقوه زیادی برای این تیم مشهور وجود دارند که از جمله آن ها می توان به خانواده ی ثروتمند مازپین اهل روسیه اشاره کرد که در زمینه محصولات شیمیایی فعال هستند. اخیراً هم نیکیتا مازپین در مسابقات قهرمانی فرمول ۲ شرکت کرده است. دیگر نامزد احتمالی یکی از میلیاردرهای مشهور یعنی راجر پنسک می باشد که اخیراً حقوق مربوط به مسابقات ایندی و پیست ایندیاناپولیس را خریداری کرده است. پنسک همچنین تیم های مسابقه ای متنوعی در مسابقات موتور اسپورت سراسر جهان دارد.

آیا تیم فرمول 1 مرسدس-ای ام جی فروخته خواهد شد؟!

همان گونه که گفته شد این خبر با اغراق زیادی منتشر شده تا زمانی که مرسدس-ای ام جی به صورت رسمی چنین اخباری را تائید نکند هیچ چیزی قطعی نخواهد بود.

آیا تیم فرمول 1 مرسدس-ای ام جی فروخته خواهد شد؟!

با این وجود فروش احتمالی تیم فرمول ۱ مرسدس-ای ام جی پتروناس در زمان جالبی اتفاق می افتد زیرا قوانین مسابقات در فصل ۲۰۲۱ تغییر خواهد کرد و گفته شده با این کار مسابقات بهبود پیدا کرده و البته برخی از تیم ها نیز ناراحت خواهند شد.

آیا تیم فرمول 1 مرسدس-ای ام جی فروخته خواهد شد؟!

اواخر ماه پیش بود که گفته شد از سال ۲۰۲۱ به بعد حداکثر میزان هزینه های تیم ها در سال ۱۷۵ میلیون دلار خواهد بود.

آیا تیم فرمول 1 مرسدس-ای ام جی فروخته خواهد شد؟!
همرسانی نوشتار: