تخفیف های بزرگ برای خودروهای لوکس و بزرگ!

  1. دوشنبه ۲۷ آبان ۹۸ ساعت ۱۱:۱۹ (۴ سال،۸ ماه قبل)
تخفیف‌های بزرگ برای خودروهای لوکس و بزرگ!
به گزارش فرانگر

جمعه سیاه! افرادی که به دنبال استفاده از فرصت هستند هم اکنون باید خوشحال باشند اما قطعاً کارکنان فروشگاه ها و نمایندگی ها از این چند روز متنفر می باشند! این روزها ظاهراً همه چیز با تخفیف عرضه می شود. ما قبلاً خبر ارائه تخفیف فروش برخی خودروهای مشهور را خدمت شما عزیزان تقدیم کرده ایم اما امروز شاهد خواهید بود که لوکس سازان هم تخفیف های قابل توجهی را ارائه می کنند. بسته به محل زندگی مشتری و پیشنهادهای خرید به خصوص این تخفیف ها فرق می کنند اما این بررسی کلی می تواند میزان تخفیف هایی که در دسترس هستند را به خوبی نشان دهد.

به کشور آلمان می رویم که در آن ب ام و تمامی کراس اوورهای خود را با تخفیف یا پیشنهادهای لیزینگی بهتر عرضه می کند. این کراس اوورها با تخفیف های ۲ تا ۲۵۰۰ دلاری و نرخ بهره کمتر برای شرایط اقساطی در دسترس هستند. همچنین برخی خودروهای ب ام و در صورتی که مالک خودرویی از رقیب باشید یک تخفیف هزار دلاری دیگر هم خواهند داشت.

خب صحبت از رقیب شد و باید به مرسدس بنز اشاره کنیم که تخفیف ۱۵ هزار دلاری را برای S کلاس ۲۰۱۹ ارائه می کند هرچند قیمت این خودرو واقعاً بالاست. دیگر خودروها همچون GLC کلاس نیز با نرخ بهره کمتر و بازپرداخت طولانی تر در دسترس هستند.

تخفیف های بزرگ برای خودروهای لوکس و بزرگ!

آکورا نیز در ژاپن مشوق های لیزینگی تا ۹۲۰۰ دلار برای خرید TLX ۲۰۲۰ و تخفیف نقدی ۵ هزار دلاری برای برخی مدل های خود ارائه کرده است. اگرچه لکسس تخفیف نقدی در نظر نگرفته اما تمامی محصولات مدل ۲۰۱۹ خود را با اقساط ۵ ساله بدون بهره عرضه کرده است.

تخفیف های بزرگ برای خودروهای لوکس و بزرگ!

در کشور بریتانیا باید به جگوار اشاره کنیم که سدان XF را با تخفیف قابل توجه ۱۳ هزار دلاری و مشوق ۱۴۵۵۰ دلاری برای خرید لیزینگی ارائه می کند. مدل پایه اف تایپ نیز با اقساط ماهانه ۴۹۹ دلاری در دسترس است.

تخفیف های بزرگ برای خودروهای لوکس و بزرگ!

اما در کشور آمریکا این بیوک است که بیشتر به چشم می آید. مدل های مجهز انکلیو ۲۰۱۹ را می توان با تخفیف ۱۱ هزار دلاری خرید. خریداران انکور ۲۰۱۹ نیز می توانند از بین شرایط اقساط ۶ ساله بدون بهره یا تخفیف ۲۲ درصدی خرید نقدی یکی را انتخاب کنند.

تخفیف های بزرگ برای خودروهای لوکس و بزرگ!

از آنجایی که فعلاً چند هفته تا پایان سال جاری میلادی باقی مانده قطعاً خودروسازان بیشتری اقدام به ارائه تخفیف برای خودروهای خود خواهند کرد.

تخفیف های بزرگ برای خودروهای لوکس و بزرگ!
همرسانی نوشتار: