کرایسلر و جنرال موتورز نگران بازگشت فورد برانکو نیستند

  1. شنبه ۲۵ آبان ۹۸ ساعت ۱۴:۳۴ (۴ سال،۵ ماه قبل)
کرایسلر و جنرال موتورز نگران بازگشت فورد برانکو نیستند
به گزارش فرانگر

شاید فکر کنید بازگشت نام نمادین و محبوبی مثل فورد برانکو در سگمنتی که این روزها شلوغ است باعث نگرانی خودروسازان خواهد شد اما این طور نیست زیرا طبق گزارش جدیدی از Muscle Cars and Trucks، نه کرایسلر و نه جنرال موتورز از بازگشت برانکو احساس خطر نمی کنند. از کرایسلر، «کیم مترس»، رئیس موپار به این نشریه گفته است که این شرکت روی بهینه سازی جیپ رانگلر تمرکز دارد و اگر جیپ کارش را درست انجام دهد، مهم نیست دیگران چه کار می کنند. جنرال موتورز نیز همین مسیر را در پیش گرفته زیرا گفته شده این شرکت اواخر سال ۲۰۱۸ پروژهٔ ساخت رقیبی برای برانکو توسط برند جی ام سی را لغو کرده است.

فورد نسل جدید برانکو را یک هیولای آفرود اثبات شده با ساختار بدنه روی شاسی می داند. بااین حال سازندهٔ آمریکایی فعلاً اطلاعات بسیار کمی از این اس یووی افسانه ای بروز داده است ولی شایعات در مورد آن زیاد هستند. گفته می شود برانکوی جدید استایلی کاملاً رترو خواهد داشت که جلوپنجرهٔ مستطیل شکل نمادین و چراغ های گرد ازجملهٔ ویژگی های آن هستند. این خودرو می تواند در دو نسخهٔ دودر و چهاردر به بازار عرضه شود. فورد همچنین اختراعات و علائم تجاری جدیدی را هم به ثبت رسانده که احتمال ارائهٔ آن ها توسط برانکو زیاد است زیرا تمرکز آن بر آفرود را برجسته تر می کنند.

کرایسلر و جنرال موتورز نگران بازگشت فورد برانکو نیستند

اما برای دیدن برانکوی جدید دیگر نیازی به صبر طولانی نیست زیرا فورد در نظر دارد در بهار آینده رسماً این خودرو را رونمایی کند. احتمالاً اولین نمایش عمومی برانکو نیز در اوایل ژوئن در نمایشگاه دیترویت صورت خواهد گرفت. هرچند هنوز مشخص نیست که جنرال موتورز و کرایسلر باید از بازگشت برانکو نگران باشند یا نه، اما به نظر می رسد هردوی این شرکت ها در مورد اس یووی جدید فورد کاملاً سهل انگاری کرده اند زیرا هردو می توانستند واکنش های کاملاً متفاوتی به بازگشت برانکو نشان دهند و این رقابت برای خریداران خوب بود.

کرایسلر و جنرال موتورز نگران بازگشت فورد برانکو نیستند
همرسانی نوشتار: