رینگ های ۲۶ اینچی خودروها در راه هستند!

  1. شنبه ۲۵ آبان ۹۸ ساعت ۰۷:۰۲ (۴ سال قبل)
رینگ‌های 26 اینچی خودروها در راه هستند!
به گزارش فرانگر

رینگ ها به طور قابل توجهی محبوب شده اند چراکه بر طراحی ظاهری خودروها تأثیر زیادی می گذارند. رینگ های بزرگ به خوبی داخل قوس چرخ ها را پر کرده و باعث می شوند خودرو بسیار شیک به نظر برسد. ظاهراً خودروسازانی همچون جنرال موتورز به دنبال ارائه رینگ های بزرگ تری برای محصولات خود هستند.

میشائیل سیمکو مدیر طراحی جنرال موتورز در پادکست خبری برمبو حضور یافته است. علاوه بر سیمکو دان ساندبرگ مدیرعامل برمبو آمریکای شمالی نیز در این پادکست حضور داشت و این دو نفر درباره طراحی خودروها از جمله رینگ ها و ترمزها صحبت کردند. سیمکو گفته که رینگ های بزرگ تر می توانند یک خودرو را طویل تر، کم ارتفاع تر و پهن تر نشان دهند و این به معنی طراحی برجسته و شیک تری خواهد بود. این مدیر ارشد همچنین اعلام کرده رینگ های ۲۴ و ۲۶ اینچی در راه هستند.

اما همه چیز رینگ به ابعاد آن مربوط نمی شود. طراحی رینگ ها می تواند بسته به نوع خودرو متفاوت باشد و طراحان نیز از این فرصت برای تمایز محصولات از رقبا استفاده می کنند. طراحی چرخ ها می تواند از نمونه های اقتصادی تا نمونه های گران قیمت ساخته شده از فیبر کربن متغیر باشد.

رینگ های 26 اینچی خودروها در راه هستند!

حرکت به سمت رینگ های بزرگ تر طبیعی به نظر می رسد. خودروهای مفهومی به خاطر استفاده از رینگ های بسیار بزرگ و معمولاً غیرعادی شناخته می شوند اما این طراحی های جذاب به ندرت وارد مدل های تولیدی می شوند. از آنجایی که خودروسازان به دنبال راه هایی برای جذاب تر کردن محصولات خود هستند بنابراین انتظار داریم رینگ های تولیدی بزرگ تر از همیشه باشند.

رینگ های 26 اینچی خودروها در راه هستند!

البته رینگ های بزرگ می توانند با هزینه بیشتر همراه باشند. این رینگ ها وزن بیشتری داشته و روی مصرف سوخت می توانند تأثیر بگذارند. رینگ های بزرگ همچنین می توانند کیفیت سواری خودرو را بسته به طراحی کلی خودرو تحت تأثیر قرار دهند؛ اما در هر صورت ما از تولید رینگ هایی جذاب و بزرگ که ظاهر خودروها را جذاب تر می کنند استقبال خواهیم کرد.

رینگ های 26 اینچی خودروها در راه هستند!
همرسانی نوشتار: