قیمت گذاری نسل جدید فولکس واگن پاسات، ارزان تر از نسل قبل

  1. جمعه ۲۴ آبان ۹۸ ساعت ۱۴:۰۲ (۴ سال،۷ ماه قبل)
قیمت‌گذاری نسل جدید فولکس‌واگن پاسات، ارزان‌تر از نسل قبل
به گزارش فرانگر

نسل جدید نسخهٔ آمریکایی فولکس واگن پاسات مدل ۲۰۲۰ با ظاهر جدید، تکنولوژی های بیشتر و تجهیزات ایمنی بهتر به بازار می آید اما افزایش قیمتی نخواهد داشت. قیمت پاسات مدل ۲۰۲۰ از ۲۲,۹۹۵ دلار آغاز می شود که ۲۳۰۰ دلار از نسل قبلی کمتر است. این در حالی است که نسل قبلی پاسات مدل ۲۰۱۹ هنوز در نمایندگی های فروش با قیمت پایهٔ ۲۵,۲۹۵ دلار وجود دارد. در جدول زیر می توانید مقایسهٔ قیمت پایهٔ نسل جدید پاسات با رقبا ملاحظه کنید:

سوبارو لگاسی22,745 دلار
فولکس واگن پاسات22,995 دلار
هوندا آکورد23,870 دلار
مزدا شش24,000 دلار
نیسان آلتیما24,100 دلار
تویوتا کمری24,295 دلار

البته پاسات جدید از همان پلت فرم و قوای محرکهٔ نسل قبلی استفاده می کند. زیر کاپوت این سدان میان سایز همان پیشرانهٔ ۲ لیتری چهار سیلندر قبلی قرار دارد که مثل قبل ۱۷۴ اسب بخار قدرت را تولید می کند اما به لطف مبدل گشتاور جدید و بهبود نرم افزاری، گشتاور آن با ۳۰ نیوتن متر افزایش به ۲۸۰ نیوتن متر رسیده است. این نیرو از طریق یک گیربکس شش سرعتهٔ اتوماتیک به چرخ های جلو منتقل می شود.

قیمت گذاری نسل جدید فولکس واگن پاسات، ارزان تر از نسل قبل

قیمت گذاری نسل جدید فولکس واگن پاسات، ارزان تر از نسل قبل

بااین حال پاسات مدل ۲۰۲۰ با چراغ های جلوی LED، چراغ های عقب جدید و رینگ های منحصربه فرد ۱۷، ۱۸ و ۱۹ اینچی، حداقل در ظاهر متفاوت از قبل به نظر می رسد. در داخل نیز داشبورد بروز شده و فناوری هایی را از سایر محصولات فولکس واگن قرض گرفته است. در اینجا همچنین صفحه آمپر مدرن تر و متریال جدیدی هم به چشم می خورد. پاسات جدید در چهار تیپ مختلف به بازار عرضه می شود و بسته به تیپ، خریداران می توانند برای تودوزی از بین چرم مصنوعی یا چرم ناپا انتخاب کنند. این سدان آلمانی اواخر سال جاری راهی نمایندگی های فروش در ایالات متحده می شود.

قیمت گذاری نسل جدید فولکس واگن پاسات، ارزان تر از نسل قبل
همرسانی نوشتار: