تخفیف شگفت انگیز فورد برای فروش F-۱۵۰!

  1. جمعه ۲۴ آبان ۹۸ ساعت ۰۸:۱۸ (۴ سال قبل)
تخفیف شگفت‌انگیز فورد برای فروش F-150!
به گزارش فرانگر

با فرا رسیدن مدل جدید خودروهای صفرکیلومتر خودروسازان در حال تلاش حداکثری برای فروش مدل های موجود در انبارهای خود هستند. جمعه ی سیاه فورد حتی گریبان گیر پرفروش ترین محصول شرکت یعنی F-۱۵۰ نیز شده است. اگر یادتان باشد چند هفته پیش هم این خودرو با تخفیف دیگری عرضه شده بود. هم اکنون حداکثر تخفیف فورد برای فروش پیکاپ محبوب خود به حدود ۱۲ هزار دلار رسیده اما این تخفیف با اما و اگر و شرایط زیادی همراه است.

فورد دوست دارد مشوق ها و تخفیف های خود را مخصوص برخی ایالت ها ارائه کند. بی شک نیویورک جایی است که جای مانور زیادی برای یک پیکاپ وجود نخواهد داشت اما اینجاست که بهترین تخفیف فورد یعنی مبلغ ۱۱۹۶۰ دلاری ارائه می شود. این تخفیف برای F-۱۵۰ XLT ۲۰۱۹ مجهز به پکیج مجهز به پکیج ۳۰۲A در نظر گرفته شده و البته باید پکیج های لاکچری، پاور و نویگیشن را نیز انتخاب کنید. همچنین تنها گزینه برای پیشرانه از نوع ۶ سیلندر ۲.۷ لیتری اکوبوست خواهد بود. پس اگر به دنبال یک پیکاپ بسیار به خصوص هستید می توانید سری به نیویورک بزنید!

اما خریداران دیترویتی هم می توانند از تخفیف ۶۲۵۰ دلاری برای همان خودروی یاد شده برخوردار شوند هرچند تنها اجباری که وجود دارد انتخاب پکیج ۳۰۲A می باشد. شهروندان لس آنجلس هم تخفیف ۷ هزار دلاری برای تمامی مدل های F-۱۵۰ XLT خواهند داشت و این تخفیف در میامی به ۱۱۵۰۰ دلار می رسد. موضوع جالب اینکه برخی از مدل های سال ۲۰۲۰ این پیکاپ نیز با تخفیف عرضه می شوند.

تخفیف شگفت انگیز فورد برای فروش F-150!

اعمال چنین تخفیف هایی در پایان سال اصلاً جدید نیست هرچند فورد با تخفیف قابل توجهی که ارائه می کند به دنبال فروش بالاتر F-۱۵۰ است. آمار سه ماهه سوم امسال نشان می دهد فروش سری F افت ۶ درصدی در مقایسه با مدت مشابه سال پیش داشته و فروش کلی سری F تا اینجا نیز افت ۲.۴ درصدی داشته است. این افت بزرگی نیست اما با توجه به اینکه F-۱۵۰ پرفروش ترین خودروی فورد است بنابراین هرگونه افت فروش می تواند نگران کننده باشد. رم، شورولت و جی ام سی نیز محصولات جدید خود را در سال های اخیر عرضه کرده اند درحالی که F-۱۵۰ کنونی خودروی سال ۲۰۱۵ می باشد هرچند این موضوع به زودی و با معرفی نسل بعدی F-۱۵۰ در اواخر سال ۲۰۲۰ تغییر خواهد کرد.

تخفیف شگفت انگیز فورد برای فروش F-150!

تخفیف شگفت انگیز فورد برای فروش F-150!
همرسانی نوشتار: