قیمت و مشخصات جیپ گلادیاتور روبیکان ۲۰۲۰

  1. چهارشنبه ۲۲ آبان ۹۸ ساعت ۱۶:۰۲ (۴ سال،۷ ماه قبل)
قیمت و مشخصات جیپ گلادیاتور روبیکان 2020
به گزارش فرانگر

افرادی که امیدوار بودند پشت فرمان جیپ گلادیاتور ۲۰۲۰ جدید بنشینند شاید کمی بیش از آنچه فکر می کردند باید پول بپردازند. خبر جدید منتشر شده توسط کارز دایرکت نشان می دهد این خودرو ۳۳۰ دلار گران تر از مدل سال قبل می باشد. به این ترتیب قیمت گلادیاتور از ۴۵۳۷۰ دلار آغاز می شود که ۱۴۹۵ دلار هزینه ی تحویل را نیز در بر دارد. البته این افزایش قیمت ۳۳۰ دلاری برای پیکاپی با بهای ۴۵ هزار دلاری اصلاً به چشم نمی آید.

گلادیاتور در سال جاری و با بهای ۳۵۰۴۰ دلاری برای مدل نسخه پایه عرضه شد اما مشتریان بی صبرانه منتظر نسخه ی آفرود آن بودند. در می ۲۰۱۹ بود که مشتریان به طور متوسط حدود ۵۶ هزار دلار برای این خودرو پرداخت کردند که ۱۰ هزار دلار بیشتر از قیمت پایه مدل روبیکان بود. حتی برخی نمایندگی ها از محبوبیت گلادیاتور سو استفاده کرده و ۲۰ هزار دلار بیشتر برای این خودرو درخواست کردند. تا ماه آگوست میزان فروش وسایل جانبی گلادیاتور از رانگلر هم عبور کرد و خریداران این خودرو حدود ۲۰۰ دلار بیشتر از رانگلر برای وسایل جانبی خودروی خود هزینه کردند.

البته افزایش قیمت ۳۳۰ دلاری گلادیاتور روبیکان به معنی اضافه شدن تجهیزات جدید نیست. این پیکاپ با همان پیشرانه ۶ سیلندر ۳.۶ لیتری و گیربکس ۶ سرعته دستی عرضه می شود. گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک همچنان یک آپشن بوده و در صورت سفارش دادن قیمت خودرو را به ۴۷۰۴۰ دلار می رساند. البته این اکسل های جلو و عقب دانا ۴۴، شوک های فاکس و دیگر وسایل آفرود هستند که بر جذابیت این پیکاپ می افزایند.

قیمت و مشخصات جیپ گلادیاتور روبیکان 2020

قیمت و مشخصات جیپ گلادیاتور روبیکان 2020

گلادیاتور در زمان استفاده از گیربکس اتوماتیک شانه به شانه ی تویوتا تاکوما TRD Pro ۲۰۲۰ با قیمت پایه ۴۷۷۸۵ دلاری حرکت می کند. این خودرو گران تر از شورولت کلرادو ZR۲ ۲۰۲۰ و جی ام سی کانیون دنالی با بهای ۴۴۰۹۵ و ۴۵۰۹۵ دلاری می باشد. البته فکر نمی کنیم افزایش قیمت ۳۳۰ دلاری تأثیری روی تصمیم خریداران داشته باشد.

قیمت و مشخصات جیپ گلادیاتور روبیکان 2020
همرسانی نوشتار: