شمارش معکوس معرفی اولین خودروی الکتریکی لکسس

  1. سه شنبه ۲۱ آبان ۹۸ ساعت ۰۹:۰۳ (۴ سال،۸ ماه قبل)
شمارش معکوس معرفی اولین خودروی الکتریکی لکسس
به گزارش فرانگر

لکسس اخیراً از کانسپت ویژه ی LF-۳۰ با قوای محرکه تمام الکتریکی رونمایی کرد اما این خودرو به این زودی ها روانه جاده ها نخواهد شد زیرا کانسپت ۵۳۶ اسبی یاد شده که دارای درب های گالوینگ است یکی از چندین کانسپت الکتریکی بخش لوکس تویوتاست که در سال های اخیر به منظور کسب بازخورد معرفی شده است. البته سرانجام پس از مدت ها انتظار، خودروی الکتریکی آماده تولید این برند ژاپنی رخ نشان خواهد داد.

لکسس در ۲۲ نوامبر اولین خودروی الکتریکی قابل خریداری خود را در نمایشگاه خودروی گوانگژو معرفی خواهد کرد. اگر تعجب کردید که چرا لکسس که برند لوکسی بوده و معمولاً روی بازار آمریکا تمرکز دارد چنین محصول مهمی را در چین رونمایی می کند باید بدانید بازار چین یکی از اصلی ترین بازارها برای این خودرو خواهد بود. البته اروپا نیز جایگاه مهمی در نزد لکسس برای فروش این خودرو دارد.

محصول جدید لکسس در نمایشگاه لس آنجلس که آن هم از ۲۲ نوامبر شروع به کار می کند پدیدار نخواهد شد زیرا این خودروی الکتریکی که هنوز نامی هم ندارد به طور خاص برای هماهنگی با نیازهای مشتریان چینی و اروپایی ساخته شده است. لکسس علاوه بر بیانیه خبری خود تصویری تیزری از خودروی خود را منتشر کرده که در آن می توانیم واژه الکتریک را نیز ببینیم.

شمارش معکوس معرفی اولین خودروی الکتریکی لکسس

هنوز مشخص نیست که این خودرو نسخه تولیدی از کانسپت کوچک و هاچبک LF-SA ۲۰۱۵ خواهد بود یا که نسخه الکتریکی کراس اوور UX محسوب خواهد شد. به هرحال این خودرو از پلتفرم کنونی محصولات لکسس استفاده خواهد کرد. لکسس می گوید اگر می خواست یک پلتفرم جدید برای خودروی الکتریکی خود بسازد باید تا اوایل دهه میلادی آینده صبر می کردیم تا چنین خودرویی را ببینیم.

شمارش معکوس معرفی اولین خودروی الکتریکی لکسس

لکسس می خواهد فروش خودروهای الکتریکی و پلاگین هیبریدی اش تا سال ۲۰۲۵ از فروش محصولات سنتی اش سبقت گیرد و به همین خاطر نسخه های الکتریکی شده از تمامی محصولات خود را معرفی خواهد کرد.
همرسانی نوشتار: