تصاویر کابین ب ام و سری ۴ کوپه جدید لو رفت

  1. سه شنبه ۲۱ آبان ۹۸ ساعت ۰۷:۳۷ (۴ سال،۷ ماه قبل)
تصاویر کابین ب‌ام‌و سری 4 کوپه جدید لو رفت
به گزارش فرانگر

علیرغم استفاده از نامی جدید در چند سال گذشته، ب ام و سری ۴ کوپه و کانورتیبل اساساً نسخه ی دو درب سری ۳ بوده است.

بنابراین جدای از وجود تفاوت در شکل بدنه و تعداد درب ها، آن ها در بسیاری از موارد دیگر از جمله طراحی کابین، پیشرانه ها، گیربکس ها و… اشتراک داشته اند. نسل جدید سری ۴ کوپه نیز همین سنت را ادامه دارد و طراحی کابین مشابهی با سری ۳ جدید دارد.

سری ۴ کوپه جدید از همان طراحی داشبورد شامل موقعیت سیستم اطلاعات سرگرمی، کنترل های سیستم تهویه مطبوع و فضاهای ذخیره ای سود می برد. حتی فرمان چندکاره با پدال شیفترها نیز مشابه سری ۳ بوده و همین موضوع درباره ورودی های هوا، اهرم تعویض دنده، کلید چرخان، دکمه های حالت رانندگی و… صدق می کند. صندلی های عقب سری ۴ کوپه در مقایسه با سری ۳ جدید فضای کمتری داشته و تنها برای دو نفر طراحی شده اند. همچنین به خاطر خط سقف خمیده این خودرو فضای سر کمتری وجود خواهد داشت.

تصاویر کابین ب ام و سری 4 کوپه جدید لو رفت

تصاویر کابین ب ام و سری 4 کوپه جدید لو رفت

اما بیایید کمی هم درباره طراحی ظاهری این خودرو صحبت کنیم که چراغ های جلو و عقب نازک تری در مقایسه با نسل پیشین خواهد داشت. البته سؤال بزرگ به استفاده یا عدم استفاده از جلوپنجره کلیوی شکل بزرگ که در کانسپت ۴ مشهور وجود داشت بازمی گردد.

تصاویر کابین ب ام و سری 4 کوپه جدید لو رفت

نسخه های M این خودرو نیز با کیت های بدنه، رینگ ها و خروجی های اگزوز خاص عرضه خواهند شد.

پیشرانه های بکار رفته در سری ۴ جدید مشابه سری ۳ بوده و نسخه های کوپه، کانورتیبل و گرن کوپه آن نیز طبق انتظارات با طیفی از پیشرانه های ۴ و ۶ سیلندر توربوی بنزینی و دیزلی عرضه خواهند شد. همچنین باید منتظر مدل پلاگین هیبریدی هم باشیم.

تصاویر کابین ب ام و سری 4 کوپه جدید لو رفت

پرچم دار این خانواده M۴ خواهد بود که طبق انتظارات از پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری توئین توربوی مدل های X۳ M و X۴ M سود برده و حداکثر قدرت ۵۱۰ اسب بخاری در نسخه های کامپتیشن دارد. گشتاور ۵۹۸ نیوتون متری این پیشرانه در مدل های استاندارد و کامپتیشن یکسان است.

تصاویر کابین ب ام و سری 4 کوپه جدید لو رفت
همرسانی نوشتار: