احتمال استفاده از قوای محرکه هیدروژنی در ب ام و X۷

  1. دوشنبه ۲۰ آبان ۹۸ ساعت ۱۱:۰۲ (۴ سال،۸ ماه قبل)
احتمال استفاده از قوای محرکه هیدروژنی در ب‌ام‌و X7
به گزارش فرانگر

یک سال از زمان معرفی بزرگ ترین خودروی ب ام و تا به اینجا سپری شده و لوکس ترین عضو خانواده X ب ام و یعنی X۷ خبرهای زیادی را به خود اختصاص داده است. این خودرو بازخوردهای خوبی بین کارشناسان صنعت خودرو داشته و البته از ماه مارس امسال بوده که ورود رسمی آن به نمایندگی های فروش کلید خورده است؛ اما این امر ب ام و را از فکر کردن به سال های پیش رو باز نداشته و برخی منابع خبری می گویند آینده به هیدروژن تعلق دارد.

یکی از وب سایت های خبری اسپانیایی می گوید ب ام و با همکاری تویوتا تجارب زیادی در زمینه تکنولوژی هیدروژنی به دست آورده و قبلاً هم ایده ی خود درباره تولید نسخه هیدروژنی X۷ در سال ۲۰۲۳ را مطرح کرده است. برنامه این است که دو نسخه الکتریکی و هیدروژنی از این پرچم دار قدبلند تولید شود. حدس ما این است که X۷ به عنوان خودرویی الکتریکی بازاریابی خواهد شد اما از مزیت های سوخت هیدروژنی به عنوان گسترش دهنده برد حرکتی آن نام برده می شود.

ب ام و به هزینه های واضح تکنولوژی هیدروژنی واقف بوده و دقیقاً اینجاست که دلیل انتخاب X۷ برای این کار مشخص می شود. این خودرو بهای بالایی داشته و محصولی با تولید بالا در مقایسه با سایر محصولات نیست. همچنین گفته شده که مدل هیدروژنی X۷ فاقد ردیف سوم صندلی ها خواهد بود و تنها ظرفیت ۵ نفر را خواهد داشت تا راحتی بیشتری داشته باشد. اگرچه فعلاً تمرکز خودروسازان روی خودروهای تمام الکتریکی است اما برخی خودروسازان نیز به دنبال کاهش هزینه ها و استفاده از پلتفرم هایی برای خودروهای هیدروژنی هستند. باید صبر کرد و دید در آینده ای نزدیک حرکت خودروسازان به کدام جهت خواهد بود و کدام استراتژی موفق خواهد شد…

احتمال استفاده از قوای محرکه هیدروژنی در ب ام و X7

احتمال استفاده از قوای محرکه هیدروژنی در ب ام و X7
همرسانی نوشتار: