سابربن خودروی رسمی تگزاس می شود؟!

  1. دوشنبه ۲۰ آبان ۹۸ ساعت ۰۷:۳۶ (۴ سال،۸ ماه قبل)
سابربن خودروی رسمی تگزاس می‌شود؟!
به گزارش فرانگر

به نظر می رسد جنرال موتورز به دنبال تعیین شورولت سابربن به عنوان خودروی ملی تگزاس است.

این شاسی بلند فول سایز و مشهور ارتباط گسترده ای با تگزاس داشته و در سال ۱۹۸۶ نیز عنوان خودروی ملی تگزاس را به دست آورده است؛ اما جنرال موتورز امروز هم چندین دلیل برای اینکه مردم تگزاس باید سابربن را خودروی ملی خود بدانند ذکر کرده است.در بیانیه جنرال موتورز آمده است:

سابربن خودروی رسمی تگزاس می شود؟!

امروز بیش از ۲۰۰ هزار دستگاه سابربن در جاده های تگزاس تردد می کنند و در هر ۹۰ دقیقه یک دستگاه از این خودرو در این ایالت به فروش می رود. همچنین ۵ نمایندگی شورولت در تگزاس بین ۱۰ نمایندگی برتر از نظر فروش سابربن در آمریکا قرار دارند. میزان فروش سابربن در تگزاس در سال ۲۰۱۸ بیشتر از کل فروش این خودرو در ۲۵ ایالت کوچک آمریکا بوده است!

البته ایده ی نام گذاری این خودرو به عنوان خودروی ملی تگزاس پر بیراه نیست. جدای از این موارد، با عرضه قریب الوقوع نسل جدید تاهو و سابربن الان وقت خوبی برای تمرکز روی این شاسی بلند مشهور و تشویق مردم به استقبال از آن است.

شایان ذکر است نسل جدید شورولت سابربن به صورت انحصاری در کارخانه آرلینگتون در تگزاس تولید خواهد شد.

سابربن خودروی رسمی تگزاس می شود؟!

تا زمان تنظیم این خبر ۳۵۲ نفر با بیانیه ی جنرال موتورز موافق بوده و نظر مثبت خود با تعیین سابربن به عنوان خودروی ملی تگزاس را ابراز کرده اند.

سابربن خودروی رسمی تگزاس می شود؟!

ظاهراً نسل جدید تاهو و سابربن در دهم سپتامبر معرفی خواهند شد. هر دو شاسی بلند از پلتفرم GM T۱ استفاده می کنند اما یکی از بزرگ ترین خبرها درباره نسل جدید سابربن به استفاده از سیستم تعلیق عقب مستقل مربوط می شود که برای اولین بار در این شاسی بلند بکار رفته و باعث بهبود سواری آن خواهد شد.

Chevrolet Suburban
همرسانی نوشتار: