تصاویر جاسوسی تقریباً واضح از کراس اوور الکتریکی موستانگ مانند فورد

  1. دوشنبه ۲۰ آبان ۹۸ ساعت ۰۷:۲۴ (۴ سال قبل)
تصاویر جاسوسی تقریباً واضح از کراس‌اوور الکتریکی موستانگ مانند فورد
به گزارش فرانگر

مدت زمان زیادی است که فورد در حال کار روی کراس اوور تمام الکتریکی خود است که با الهام از موستانگ طراحی شده است؛ اما سرانجام قرار است این کراس اوور تمام الکتریکی در تاریخ ۱۷ نوامبر (۲۶ آبان) پیش از نمایشگاه لس آنجلس رسماً رونمایی شود. حال اما درحالی که تنها چند روز به رونمایی رسمی باقیمانده، تصاویر جاسوسی از نسخهٔ تولیدی این خودرو با پوشش های استتاری بسیار سبک منتشر شده است؛ بنابراین حداقل از لحاظ ظاهری دیگر نیازی به حدس گمان در مورد این کراس اوور الکتریکی نیست.

البته پوشش های استتاری جزئیات کوچک بدنهٔ خودرو را پنهان کرده اند اما عناصر طراحی اصلی آن کاملاً قابل تشخیص هستند. مطمئناً در ظاهر این کراس اوور الکتریکی ویژگی های زیادی از موستانگ به چشم می خورد که برجسته ترین آن ها جلوپنجرهٔ تزئینی و چراغ های باریک طرفین آن است. خط سقف خودرو نیز به ماسل کار دودر فورد شباهت دارد و چراغ های سه تایی نمادین عقب هم به وضوح قابل مشاهده هستند. بااین حال هنوز هم یکی از ویژگی های مهم این خودرو یعنی لوگوی میان جلوپنجره را نمی توان تشخیص داد. این لوگو با نواری مشکی پوشیده شده و حتی با زوم کردن هم نمی توان فهمید زیرا آن چیست. آیا در اینجا لوگوی بیضی آبی معمولی فورد قرار گرفته یا اسب نمادین موستانگ؟

تصاویر جاسوسی تقریباً واضح از کراس اوور الکتریکی موستانگ مانند فورد

هنوز نام رسمی این کراس اوور الکتریکی مشخص نیست اما قبلاً گفته شده بود که نام مک وان برای آن انتخاب شده که با واکنش های شدیدی روبرو شد. در همین حال، چندی پیش فورد نام Mach E را به ثبت تجاری رسانده که این می تواند نام کراس اوور الکتریکی فورد باشد؛ اما صرف نظر از نام، این اولین خودروی تولید انبوه فورد محسوب می شود که از ابتدا به عنوان خودرویی تمام الکتریکی طراحی و ساخته شده است. درهرحال این خودرو در ظاهر قطعاً اسپرت به نظر می رسد اما اینکه آیا استفاده از شجره نامهٔ موستانگ در این کراس اوور الکتریکی می تواند به فروش آن کمک کند یا نه در آینده معلوم خواهد شد.

تصاویر جاسوسی تقریباً واضح از کراس اوور الکتریکی موستانگ مانند فورد

تصاویر جاسوسی تقریباً واضح از کراس اوور الکتریکی موستانگ مانند فورد
همرسانی نوشتار: