معرفی ون الکتریکی و جدید پژو اکسپرت ۲۰۲۱

  1. یکشنبه ۱۹ آبان ۹۸ ساعت ۱۳:۰۳ (۴ سال،۸ ماه قبل)
معرفی ون الکتریکی و جدید پژو اکسپرت 2021
به گزارش فرانگر

پژو با معرفی ون جدید اکسپرت الکتریکی به برندهای هم خانواده ی خود یعنی اوپل و واکسهال پیوست.

نسخه بدون آلایندگی این ون از زیرساخت مشابه با اوپل ویوارو، تویوتا پرو ایس و دیگر محصولات پژو-سیتروئن سود برده است. این خودروها همگی دارای پلتفرم ماژولار EMP۲ هستند. اکسپرت الکتریکی از نیمه دوم سال آینده میلادی وارد بازار خواهد شد.

خودروی تجاری جدید و سبک وزن پژو نیز همانند ویوارو الکتریکی با دو نوع باتری در دسترس است. مدل پایه که از باتری ۵۰ کیلووات ساعتی استفاده می کند برد ۲۰۰ کیلومتری خواهد داشت درحالی که مدل مجهز به باتری بزرگ تر ۷۵ کیلووات ساعتی قادر به طی ۲۹۹ کیلومتر مسافت با یک بار شارژ خواهد بود.

معرفی ون الکتریکی و جدید پژو اکسپرت 2021

پورت شارژ این خودرو به پانل سه چهارم جلو و سمت چپ اضافه شده و جدای از این مورد هیچ تفاوت دیگری بین مدل الکتریکی و سایر نسخه ها وجود ندارد. ما انتظار تغییرات مهم در کابین را نیز نداریم هرچند صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی این خودرو احتمالاً برخی عملکردهای بیشتر برای قوای محرکه الکتریکی را خواهد داشت و شاید برخی تریم های جدید نیز در نظر گرفته شود.

پژو انتظارات زیادی از محصول جدید خود داشته زیرا اکسپرت الکتریکی باعث گسترش سبد محصولات تجاری و سبک این خودروساز شده و به فروش بیشتر آن ها کمک خواهد کرد. این خودرو از زمان عرضه در سال ۲۰۱۶ تاکنون فروش بیش از ۱۷۰ هزار دستگاهی داشته است.

ون الکتریکی جدید پژو به دیگر برادران الکتریکی خود یعنی ون باکسر الکتریکی، سوپر مینی الکتریکی ۲۰۸ و کراس اوور ساب کامپکت ۲۰۰۸ الکتریکی می پیوندد. این خانواده با معرفی نسخه های لیفت بک و استیت پلاگین هیبریدی ۵۰۸ و همچنین ۳۰۰۸ هیبریدی گسترش خواهد یافت.

معرفی ون الکتریکی و جدید پژو اکسپرت 2021
همرسانی نوشتار: