انتشار تصاویر رسمی شاسی بلند کوپه لینک اند کو ۰۵

  1. شنبه ۱۸ آبان ۹۸ ساعت ۱۰:۰۲ (۴ سال،۷ ماه قبل)
انتشار تصاویر رسمی شاسی‌بلند کوپه لینک اند کو 05
به گزارش فرانگر

برند لینک اند کو که متعلق به جیلی است اولین تصاویر رسمی از کراس اوور کوپه ی خود را منتشر کرد.

این خودرو که طبق انتظارات نام ۰۵ را به خود خواهد گرفت در نیمه اول سال جاری و در کشور چین معرفی می شود و به دیگر برادران خود یعنی کراس اوورهای ۰۱ و ۰۲، سدان ۰۳ و هاچبک جدید ۰۴ خواهد پیوست.

با توجه به سنت نام گذاری لینک اند کو می توان گفت نام این خودرو اشاره ای به ابعاد آن نخواهد داشت بلکه زمان معرفی و عرضه را نشان خواهد داد که برابر با پنجمین محصولش است. البته از نظر فنی هم باید گفت مدل ۰۵ نسخه ای کوپه از شاسی بلند ۰۱ است.

سه تصویر منتشر شده توسط این خودروساز نشان دهنده نمای جلوی آشنایی است که شامل جلوپنجره و چراغ های خاص محصولات لینک اند کو می باشد. البته موضوع جالب برای ما نمای جانبی و خط سقف خمیده و همچنین فرم خاص ستون C می باشد.

از این زاویه لینک اند کو ۰۵ ما را به یاد پولستار ۲ می اندازد. نمای عقب این کراس اوور کوپه دارای چراغ های افقی با طرح خاص شرکت و همچنین سپری گیرا با دو خروجی گرد در هر طرف و یک دیفیوزر در میان آن ها می باشد.

انتشار تصاویر رسمی شاسی بلند کوپه لینک اند کو 05

همانند دیگر محصولات لینک اند کو، این خودرو از پلتفرم CMA که توسط جیلی و ولوو ساخته شده استفاده خواهد کرد. با طول ۴۵۹۲ میلی متری، مدل ۰۵ اندکی طویل تر از شاسی بلند ۰۱ بوده اما فاصله بین محوری هر دو خودرو ۲۷۳۴ میلی متر است.

هنوز مشخصات قوای محرکه این خودرو منتشر نشده اما انتظار می رود در قلب آن پیشرانه ۳ سیلندر ۱.۵ لیتری ۱۸۰ اسب بخاری و پیشرانه ۴ سیلندر ۲ لیتری توربوی ۲۵۴ اسبی قرار گیرد. نسخه های چهار چرخ محرک و هیبریدی آن نیز تولید خواهند شد.

انتشار تصاویر رسمی شاسی بلند کوپه لینک اند کو 05
همرسانی نوشتار: