همکاری فراری با آرمانی برای تولید البسه لوکس

  1. شنبه ۱۸ آبان ۹۸ ساعت ۰۶:۵۶ (۴ سال،۸ ماه قبل)
همکاری فراری با آرمانی برای تولید البسه لوکس
به گزارش فرانگر

فراری به دنبال تبدیل شدن به یک برند لوکس کاملاً متمایز و سطح بالاست و به همین منظور تصمیم به همکاری با شرکت آرمانی، دیگر کمپانی مشهور ایتالیایی گرفته است.

مارانللویی ها می گویند محصولات جدید این برند طی ۷ تا ۱۰ سال آینده حدود ۱۰ درصد از درآمدهای پیش از مالیاتی را تشکیل خواهند داد. به این ترتیب وسایل جانبی ای همچون عینک آفتابی هم اکنون می توانند قیمت های بالاتری داشته باشند.

مدیر شرکت فراری در خلال کنفرانسی که برگزار شده گفته است:

همکاری فراری با آرمانی برای تولید البسه لوکس

درآمدهای کنونی ما کاملاً مبسوط هستند و البته خطر خدشه دار شدن هویت بسیار بالای برندمان وجود دارد.

فراری در مورد بسیاری به فروشگاه های موجود در فرودگاه ها و هایپرمارکت ها برای فروش محصولاتی همچون پیراهن و تی شرت و کیف ها با قیمت های نسبتاً معقولی تکیه داشته است. البته واضح است که ساعت های ۱۵۰ دلاری و کلاه های ۳۰ دلاری دیگر جلب توجه نمی کنند.

مدیرعامل این برند محبوب ایتالیایی اضافه کرده است:

همکاری فراری با آرمانی برای تولید البسه لوکس

ما توافقنامه های صدور مجوز خود را تا ۵۰ درصد کاهش خواهیم داد. ما همچنین حدود ۳۰ درصد از محصولات خود در بخش های مختلف را حذف خواهیم کرد.

استراتژی جدید آرمانی نیز تمرکز دوباره روی محصولات سطح بالا به منظور ایجاد تصویری لوکس از خود بوده و به همین خاطر برخی محصولات و فروشگاه های رده میانی را تعطیل کرده و محصولات مد روز را با برند متمایزی تولید خواهد کرد.

حتی اگر فراری قیمت محصولات و البسه ی خود را به طور قابل توجهی نیز افزایش دهد مصرف کنندگان مشکلی با خریدن کیف دستی یا ساعت هایی با بهای بالاتر از هزار یورو هم نخواهند داشت. همچنین شرکت هایی مثل مک لارن قبلاً همین روش را امتحان کرده و عینک آفتابی های بسیار گران بها با قیمت ۲ هزار دلاری را به فروش می رساند و واضح است که فراری نیز به دنبال کسب سهم از این بازار است.
همرسانی نوشتار: