پوشش استتاری خنده دار هوندا سیویک فیس لیفت ۲۰۲۰

  1. شنبه ۱۸ آبان ۹۸ ساعت ۰۶:۵۱ (۴ سال،۸ ماه قبل)
پوشش استتاری خنده‌دار هوندا سیویک فیس‌لیفت 2020
به گزارش فرانگر

خودروسازان همواره اقدام به بهبود محصولات خود از طریق فیس لیفت آن ها می کنند و به خاطر اینکه تغییرات ایجاد شده در طراحی آن ها پیش از موعد معرفی لو نرود از پوشش های متنوع استتاری و قطعات پلاستیکی برای پنهان کردن جزئیات آن ها بهره می جویند.

البته هوندا با این پروتوتایپ سیویکی که مشاهده می کنید یک پله فراتر رفته است! این هاچبک جمع وجور که دارای ترکیب عجیبی از پوشش های پلاستیکی و نوارهای روشن می باشد کاملاً جلب توجه می کند. این نوارهای زرد و مشکی معمولاً برای هشدار دادن به عابران درباره نزدیک شدن به محل خطر مورد استفاده قرار می گیرند. اگر رنگ این نوارها توجه شما را به خود جلب نکرد پس شاید نوع چسب کردن آن ها روی بدنه این کار را انجام دهند. به نظر می رسد این سیویک منتظر جعبه گشایی و اهدا به یک فرد خاص است!

اما همین پوشش ها در عین اینکه عجیب هستند کار خود برای پنهان کردن جزئیات طراحی سیویک فیس لیفت را به خوبی انجام داده اند. البته انتظار داریم تغییراتی سبک در سپرها، چراغ های جلو و عقب، رینگ ها و دیگر بخش ها صورت پذیرد. این به روزرسانی ها باعث رقابتی تر شدن سیویک فعلی تا عرضه نسل بعدی آن خواهند شد. این خودرو همچنان به جنگ فورد فوکوس، تویوتا کرولا و فولکس واگن گلف جدید خواهد رفت.

پوشش استتاری خنده دار هوندا سیویک فیس لیفت 2020

تنها تصویری کم کیفیت از کابین مدل بازار چین منتشر شده و نشان دهنده همان طراحی قبلی است اما صفحه نمایش سیستم اطلاعات سرگرمی ظاهراً فرق کرده است. این نسخه از سیویک دارای کابین تیره رنگی بوده اما مشتریان خواهند توانست رنگ ها و تریم های دیگر را سفارش دهند.

پوشش استتاری خنده دار هوندا سیویک فیس لیفت 2020

هوندا در آمریکا نیز سیویک هاچبک را فیس لیفت کرده است. قیمت این خودرو از ۲۲۵۸۰ دلار برای تریم LX شروع شده و به ۲۹۷۸۰ دلار برای مدل اسپورت تورینگ می رسد.
همرسانی نوشتار: