معرفی نسخه الکتریکی ون اوپل ویوارو

  1. پنجشنبه ۱۶ آبان ۹۸ ساعت ۱۳:۰۲ (۴ سال،۸ ماه قبل)
معرفی نسخه الکتریکی ون اوپل ویوارو
به گزارش فرانگر

اوپل و شاخه بریتانیایی آن یعنی واکسهال از نسخه الکتریکی ون ویوارو رونمایی کردند. این خودروی تجاری سبک و بدون آلایندگی سال آینده و به عنوان بخشی از استراتژی PACE! که باعث الکتریکی شدن کل سبد محصولات این خودروساز تا سال ۲۰۲۴ می شود عرضه خواهد شد.

ویوارو الکتریکی کاملاً جدید بر پایه پلتفرم ماژولار EMP۲ که در تعداد دیگری از محصولات پژو-سیتروئن و همچنین تویوتا پرو ایس بکار رفته شکل گرفته و با دو نوع باتری تولید خواهد شد. باتری ۵۰ کیلووات ساعتی باعث ایجاد برد ۲۰۱ کیلومتری می شود درحالی که با استفاده از باتری بزرگ تر ۷۵ کیلووات ساعتی می توان حداقل ۲۹۸ کیلومتر را با یک بار شارژ طی کرد.

مدیر خودروهای تجاری سبک واکسهال می گوید:

معرفی نسخه الکتریکی ون اوپل ویوارو

به مدت حدود ۲۰ سال، ویوارو خودش را به عنوان انتخابی محبوب به منظور حمل افراد و اشیا اثبات کرده است. هم اکنون که حمل ونقل بدون آلایندگی از اهمیت زیادی در فضاهای شهری برخوردار است، تقاضا برای خودروهای تجاری سبک و الکتریکی در حال افزایش می باشد. ویوارو الکتریکی جدید می تواند بسیاری از کارهای مصرف کنندگان را انجام دهد.

این خودروساز از سال ۲۰۲۱ اقدام به گسترش سبد محصولات تجاری خود کرده و مدل های الکتریکی شده کومبو لایف، کومبو کارگو و زافیرا لایف را روانه بازار خواهد نمود. با این وجود استراتژی الکتریکی سازی اوپل باعث تولد خودروهای دیگری همچون موکا ایکس جدید خواهد شد. نسل بعدی آسترا نیز دارای نسخه ای الکتریکی بوده و به جنگ فولکس واگن ID.۳ خواهد رفت.

معرفی نسخه الکتریکی ون اوپل ویوارو
همرسانی نوشتار: