معرفی دو کانسپت جدید شلبی در نمایشگاه SEMA ۲۰۱۹

  1. چهارشنبه ۱۵ آبان ۹۸ ساعت ۱۵:۰۲ (۴ سال،۸ ماه قبل)
معرفی دو کانسپت جدید شلبی در نمایشگاه SEMA 2019
به گزارش فرانگر

کمپانی شلبی آمریکا دو خودروی مهم را در نمایشگاه SEMA رونمایی می کند که یکی از آن ها نسخه ای قلدرتر از GT۵۰۰ موستانگ می باشد.

ظاهراً قدرت ۷۶۰ اسب بخاری و گشتاور ۸۴۷ نیوتون متری مدل استاندارد که از دل پیشرانه ۸ سیلندر ۵.۲ لیتری سوپرشارژردار بیرون می آید برای شلبی کافی نبوده است. نام این محصول جدید GT۵۰۰ دراگون اسنیک است که از نسخه مسابقه در دهه ۶۰ شلبی کبرا الهام گرفته و قدرت بیشتر از ۸۰۰ اسب بخار دارد. شلبی به قدرت دقیق این خودرو اشاره ای نداشته است.

گیربکس ۷ سرعته دوکلاچه مدل استاندارد بازنگری شده و همچنین سیستم تعلیق نیز به منظور ارائه حداکثر چسبندگی و شتاب گیری در خط مستقیم اصلاحاتی را تجربه کرده است.

معرفی دو کانسپت جدید شلبی در نمایشگاه SEMA 2019

شلبی همچنین می گوید دراگون اسنیک سبک تر از مدل استاندارد است که این امر به لطف استفاده از متریال و تجهیزات جدیدی میسر شده است.

این خودرو دارای کاپوت فیبر کربنی با پین های کاپوت شلبی، اسپویلر فیبر کربنی مشابه مدل های درگ، رینگ های فورج کاری شده یک تکه با لاستیک های پرفورمنس و نشان ها و نوارهای خاص می باشد. کیت بدنه پهن سفارشی نیز برای دراگون اسنیک در نظر گرفته است. کابین این خودرو نیز چرم سفارشی شلبی و پلاک شماره دار روی داشبورد را پذیرا شده است.

معرفی دو کانسپت جدید شلبی در نمایشگاه SEMA 2019

دومین محصول مفهومی شلبی در SEMA ۲۰۱۹ پیکاپ سوپر اسنیک اسپورت است که از پیشرانه ۸ سیلندر ۴۵۵ اسب بخاری سوپرشارژردار، سیستم تعلیق کم ارتفاع، کیت آئرودینامیک و دیگر اصلاحات برخوردار است. این پیکاپ تیون شده از رینگ های ۲۲ اینچی و لاستیک های پرفورمنس خیابانی، سیستم ترمز ارتقا یافته و اگزوزی با صدای هیجان انگیز سود می برد.

معرفی دو کانسپت جدید شلبی در نمایشگاه SEMA 2019

ذکر این نکته مهم است که این کانسپت سفارشی بر پایه فورد F-۱۵۰ دو درب شکل گرفته و طبق گفته شلبی ادای احترامی به خودروهای عضلانی دهه ۶۰ میلادی می باشد. بنا به گفته این تیونر، هدف از تولید خودرو ارائه یک F-۱۵۰ پادشاه جاده ها و کابوسی برای دیگر پیکاپ های پرفورمنس فعلی بوده است.

معرفی دو کانسپت جدید شلبی در نمایشگاه SEMA 2019

واضح است که این کانسپت ها روانه ی خط تولید نخواهند شد.
همرسانی نوشتار: