منلو، اولین محصول الکتریکی شورولت در چین

  1. چهارشنبه ۱۵ آبان ۹۸ ساعت ۱۳:۰۲ (۴ سال،۸ ماه قبل)
منلو، اولین محصول الکتریکی شورولت در چین
به گزارش فرانگر

شورولت اولین تصویر تیزی از خودروی جدید منلو را منتشر کرد. این خودرو هشتم نوامبر رونمایی خواهد شد.

مدل تولیدی منلو از کانسپت FNR-X الهام گرفته و اولین محصول الکتریکی شورولت در چین محسوب می شود. این خودروساز اشاره زیادی به جزئیات نداشته اما گفته که منلو یک سدان با ظاهر اسپورت است که پیشنهاد قدرتمند، قابل اعتماد و کارای جنرال موتورز در زمینه خودروهای الکتریکی و تکنولوژی ارتباطی هوشمند می باشد.

این گفته ها چیز زیادی را نشان نمی دهد اما در تصویر می توانیم خودرویی بسیار شیک تر از بولت را ببینیم زیرا شیشه عقب حالت جذابی داشته و یک اسپویلر اسپورت هم به چشم می خورد. منلو همچنین به چراغ های عقب نازکی مجهز بوده که از مدل مفهومی گرفته شده و با قطعه ای مشکی از هم جدا شده اند.

منلو، اولین محصول الکتریکی شورولت در چین

اگرچه شورولت تنها یک تیزر از این خودرو را منتشر کرده اما در ماه های پیش چندین تصویر از آن به بیرون درز کرده بود. در آن تصاویر می توانستیم کاپوت عضلانی و جلوپنجره ای کاملاً بسته را ببینیم که با چراغ هایی نازک احاطه شده بودند. با توجه به محبوبیت کراس اوورها باید گفت این خودرو از پوشش های پلاستیکی بدنه و فلاپ های متمایز سود برده است.

منلو، اولین محصول الکتریکی شورولت در چین

جزئیات بیشتر منلو در روزهای آینده منتشر خواهد شد اما قبلاً گفته شده این خودرو تحت تأثیر سنگین بیوک ولیت ۶ الکتریکی قرار دارد. به همین خاطر انتظار می رود منلو از باتری ۳۵ کیلووات ساعتی لیتیوم-یونی و پیشرانه الکتریکی با قدرت ۱۴۸ اسب بخاری و گشتاور ۳۵۰ نیوتون متری استفاده کند. این مجموعه برد حدود ۳۰۰ کیلومتری ایجاد خواهد کرد.

منلو، اولین محصول الکتریکی شورولت در چین

Buick Velite 6 Plus


هنوز مشخص نیست که آیا باتری بزرگ تری هم برای منلو ارائه خواهد شد یا خیر اما بیوک اخیراً اقدام به معرفی ولیت 6 پلاس کرده که از باتری 52.5 کیلووات ساعتی سود برده و محدوده حرکتی 410 کیلومتری دارد.همرسانی نوشتار: