مرسدس-ای ام جی GT R Pro کارلکس دیزاین، افعی خوش خط وخال!

  1. سه شنبه ۱۴ آبان ۹۸ ساعت ۱۷:۰۳ (۴ سال،۸ ماه قبل)
مرسدس-ای‌ام‌جی GT R Pro کارلکس دیزاین، افعی خوش‌خط‌وخال!
به گزارش فرانگر

هدف مرسدس-ای ام جی GT R Pro کاملاً واضح است. این خودرو برای عبور سریع تر از پیچ ها در مقایسه با نسخه استاندارد GT R طراحی شده و البته این کار را در حالی انجام می دهد قدرت بیشتری ندارد.

البته اگر شما خواهان جذابیت بصری بیشتری برای سوپرکار متمرکز روی پیست خود باشید شاید بخواهید سری به کمپانی کارلکس دیزاین زده و از آن ها خواهان مدلی با نام تاتو ادیشن باشید. کارلکس دیزاین محصول جدید خود را با کابینی کاملاً سفارشی و بدنه ای با پوشش متمایز عرضه می کند.

در کابین خودرو موارد جذاب زیادی از بخش پایینی داشبورد گرفته تا صندلی های اسپورت، پانل درب ها و کنسول مرکزی دیده می شود. فرمان نیز پوشیده از آلکانترا بوده و همین پوشش در سقف و دیگر بخش ها نیز بکار رفته است. در کل کابین نیز می توان دوخت های زرد رنگ متضاد را تماشا کرد.

مرسدس-ای ام جی GT R Pro کارلکس دیزاین، افعی خوش خط وخال!

در این نسخه از GT R Pro پشت آمپرهای کاملاً دیجیتال ۱۲.۳ اینچی، صفحه نمایش ۱۰.۲۵ اینچی سیستم اطلاعات سرگرمی، حالت رانندگی جدید AMG دینامیک و… بکار رفته است. این حالت رانندگی باعث بهبود دینامیک خودرو در زمینه شتاب جانبی شده و بنابراین کشش خودرو و واکنش آن در زمان تغییر جهت های ناگهانی بهتر می شود.

نیروبخش مرسدس-ای ام جی GT R Pro همان پیشرانه ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربو است که قدرت ۵۷۷ اسب بخاری و گشتاور ۷۰۰ نیوتون متری دارد. از آنجایی که این خودرو بیشتر روی پیست تمرکز دارد بنابراین در جهنم سبز حدود ۶ ثانیه سریع تر از برادر استاندارد خود می باشد.

مرسدس-ای ام جی GT R Pro کارلکس دیزاین، افعی خوش خط وخال!

در کل باید گفت این مدل از GT R Pro مرموز و ترسناک بوده و پوشش بدنه ی سفارشی آن نیز بر ابهتش افزوده است. حداقل برای هالووین که پوشش بدنه ای خوبی بوده، نه؟!
همرسانی نوشتار: