جیپ آماده تولید خودروهای هیبریدی است

  1. دوشنبه ۱۳ آبان ۹۸ ساعت ۱۶:۰۲ (۴ سال،۷ ماه قبل)
جیپ آماده تولید خودروهای هیبریدی است
به گزارش فرانگر

فیات-کرایسلر برنامه های خود برای تولید خودروهای الکتریکی شده بیشتر را اعلام کرده است. این برند ایتالیایی-آمریکایی (و حالا فرانسوی) می گوید تا سال ۲۰۲۲ تعداد ۳۰ خودروی هیبریدی را در سبد محصولات خود خواهد داشت. بخشی از برنامه به تأسیس و عملیاتی کردن کارخانه باتری جدید در ایتالیا مربوط می شود که مجموعه باتری های محصولات آتی مزراتی و نسل بعدی فیات ۵۰۰ را پشتیبانی خواهد نمود.

برخی از این خودروهای الکتریکی شده پس از سرمایه گذاری ۱۸.۵ میلیارد دلاری شرکت برای ساخت محصولات پلاگین هیبریدی و الکتریکی توسط جیپ ساخته خواهند شد. بخش اول این سرمایه گذاری هنگفت تأسیس یک کارخانه در دیترویت میشیگان است که به صورت رسمی هم اعلام شده است.

مارک استوارت از جمله مدیران ارشد فیات-کرایسلر می گوید:

جیپ آماده تولید خودروهای هیبریدی است

پس از چندین بیانیه عمومی و گفت وگوهای داخل شرکت، ما مفتخریم برنامه های آتی خود شامل تأسیس کارخانه در دیترویت را اعلام کنیم. ما از حمایت شهروندان قدردانی می کنیم و می دانیم که هر قدمی که برداریم نیازمند اثبات تعهد خود به این کار بوده و همسایگان خوبی برای درازمدت خواهیم بود.

این کارخانه در سمت شرقی دیترویت واقع می شود و ۴۹۵۰ شغل جدید را ایجاد خواهد کرد. فیات-کرایسلر همچنین می گوید این کارخانه یکی از کاراترین و پایدارترین زنجیره های تولید در آمریکای شمالی را خواهد داشت. این کارخانه پس از عملیاتی شده اقدام به تولید دو محصول الکتریکی شده از جیپ خواهد کرد؛ اما این دو خودرو چه نام دارند؟

جیپ آماده تولید خودروهای هیبریدی است

شایعاتی درباره تولید رانگلر هیبریدی به گوش رسیده ولی فعلاً از خودروی دوم خبری نداریم. جیپ همچنین در حال آماده سازی یک شاسی بلند فول سایز سه ردیفه و نسل بعدی گرند چروکی است که طبق انتظارات در سال ۲۰۲۰ روی خط تولید خواهند رفت. این شاسی بلند سه ردیفه انتظار می رود نام گرند واگونیر را به خود گیرد و از همان پلتفرم گرند چروکی جدید استفاده کند.

جیپ آماده تولید خودروهای هیبریدی است
همرسانی نوشتار: