انتشار نقشهٔ راه محصولات آیندهٔ مازراتی، توجه ویژه به الکتریکی سازی

  1. یکشنبه ۱۲ آبان ۹۸ ساعت ۱۶:۰۲ (۴ سال،۸ ماه قبل)
انتشار نقشهٔ راه محصولات آیندهٔ مازراتی، توجه ویژه به الکتریکی‌سازی
به گزارش فرانگر

فیات-کرایسلر نقشهٔ راه محصولات آیندهٔ مازراتی را منتشر کرده است که نشان می دهد این برند ایتالیایی به سمت الکتریکی سازی حرکت می کند به گونه ای که تمام محصولات آیندهٔ مازراتی یک نسخهٔ الکتریکی خواهند داشت. مازراتی برای کسب سهم بازار سریع، قصد دارد بخش زیادی از محصولات آیندهٔ خود را الکتریکی کند. هرچند محصولات کنونی این شرکت پیشروی کلاس خود نیستند اما پیشرانه های هیجان انگیز مازراتی همواره ویژگی مهمی برای آن بوده است. بااین حال به نظر می رسد تمامی مازراتی های آینده حداقل یک نسخه خواهند داشت که از الکتریسیته بیشتر از موتور سنتی استفاده می کند.

با توجه به نقشهٔ راه مازراتی، این شرکت سال آینده یک خودروی اسپرت کاملاً جدید را معرفی می کند. این مدل جدید موقتاً جایگزینی برای مدل سالخوردهٔ گرن توریزمو خواهد بود اما سال بعد یعنی در ۲۰۲۱ گرن توریزمو با نسل کاملاً جدید بازخواهد گشت. خودروی اسپرت جدید مازراتی اما نسخه ای الکتریکی خواهد داشت و از دورهٔ جدید قوای محرکهٔ الکتریکی این شرکت استفاده خواهد کرد. در سال ۲۰۲۱ همچنین مازراتی نسخهٔ کابریولت خودروی اسپرت جدید خود را هم معرفی خواهد کرد.

انتشار نقشهٔ راه محصولات آیندهٔ مازراتی، توجه ویژه به الکتریکی سازی

در همین سال، یک D-UV یا شاسی بلند جدید با نامی جدید نیز معرفی می شود که مطمئناً مقداری از DNA آن با نسخهٔ بروز شدهٔ آلفارومئو استلویو که سال ۲۰۲۱ معرفی می شود مشترک خواهد بود. نسل جدید گرن توریزمو هم می تواند این گرند تورر سالخورده را به عصر مدرن منتقل کند. مازراتی قصد دارد یک نسخهٔ الکتریکی شده از گرن توریزموی جدید را هم ارائه کند. در همین حال، این برند ایتالیایی در نظر دارد در سال ۲۰۲۲ نسخهٔ کابریو از نسل جدید گرن توریزمو و نسل جدید سدان کواتروپورته را هم معرفی کند درحالی که در سال ۲۰۲۳ هم نسل جدید کراس اوور لوانته را خواهیم دید. همان طور که گفته شد، همهٔ این خودروها یک نسخهٔ الکتریکی خواهند داشت.

انتشار نقشهٔ راه محصولات آیندهٔ مازراتی، توجه ویژه به الکتریکی سازی

مازراتی همچنین ادعا کرده است که تمامی محصولات جدید آن به قابلیت رانندگی خودکار سطح سه هم مجهز خواهند بود. تکنولوژی خودران سطح سه نه تنها شامل رانندگی خودکار در بزرگراه ها می شود بلکه توانایی رانندگی در شیب ها و رانندگی شهری را هم دارد؛ بنابراین این ادعای جسورانه ای برای شرکتی محسوب می شود که تاکنون هیچ تکنولوژی خودرانی روی محصولات کنونی خود نداشته است.

انتشار نقشهٔ راه محصولات آیندهٔ مازراتی، توجه ویژه به الکتریکی سازی
همرسانی نوشتار: