بازهم شایعه تولید ب ام و X۸ به گوش می رسد!

  1. یکشنبه ۱۲ آبان ۹۸ ساعت ۱۳:۰۳ (۴ سال،۷ ماه قبل)
بازهم شایعه تولید ب‌ام‌و X8 به گوش می‌رسد!
به گزارش فرانگر

این روزها از نظر ب ام و “بزرگ تر یعنی بهتر”! جلوپنجره ی بزرگ نسل های جدید M۳ و M۴ فعلاً تائید شده و برای افرادی که با بدنه ی بزرگ X۷ راضی نمی شوند X۸ در راه خواهد بود. البته این خبر نیز مثل اخبار پیشین در حد گمانه زنی بوده و ب ام و حتی تائید نکرده که تصمیم قطعی برای تولید چنین خودرویی گرفته شده باشد؛ اما BMW بلاگ به نقل از منابع ناشناس اعلام کرده این خودرو تولید خواهد شد و حتی تاریخ رونمایی آن نیز اعلام شده است.

در این خبر آمده X۸ چراغ سبز تولید را دریافت نموده و به نظر می رسد اواخر سال آینده یا اوایل سال ۲۰۲۱ پدیدار خواهد شد. البته این کار آسانی نخواهید بود زیرا این چارچوب زمانی احتمالاً به نسخه کانسپت X۸ اشاره دارد. ب ام و دوست دارد مدل های تولیدی را طولانی تر از همیشه معرفی کند و فرایند توسعه محصولات خود را چندین ماه و حتی چندین سال ادامه دهد. برای مثال نسل جدید سری ۳ بیش از یک سال پیش معرفی شده و ما هنوز منتظر رونمایی نسل جدید M۳ هستیم.

ظاهراً X۸ که در کارخانه با کد G۰۹ شناخته می شود نسخه ی کوپه ی چهار درب فست بک از X۷ خواهد بود. البته این خودرو ضرورتاً بزرگ تر از X۷ نبوده اما از همان معماری و احتمالاً قیمتی بالاتر برخوردار خواهد بود. شایعات می گویند X۸ M هم در آینده و احتمالاً با استفاده از پیشرانه ۸ سیلندر ۴.۴ لیتری توئین توربوی X۶ M روانه میدان خواهد شد. یک گزینه ی گیراتر می تواند پیشرانه ی ۱۲ سیلندر باشد هرچند تمامی این موارد فعلاً در حد گمانه زنی می باشد.

بازهم شایعه تولید ب ام و X8 به گوش می رسد!

با توجه به استقبال زیادی که از کراس اوورها و شاسی بلندها در سراسر جهان شده، دلیلی وجود ندارد که فکر کنیم ب ام و اقدام به تولید X۸ نخواهد کرد. پس منتظر خبرهای داغ دراین باره باشید!

بازهم شایعه تولید ب ام و X8 به گوش می رسد!

بازهم شایعه تولید ب ام و X8 به گوش می رسد!
همرسانی نوشتار: