سرانجام سیستم اطلاعات سرگرمی اینفینیتی به روز شد

  1. یکشنبه ۱۲ آبان ۹۸ ساعت ۱۱:۰۳ (۴ سال،۸ ماه قبل)
سرانجام سیستم اطلاعات سرگرمی اینفینیتی به‌روز شد
به گزارش فرانگر

اگر از محصولات شرکت ژاپنی اینفینیتی به خاطر سیستم اطلاعات سرگرمی و ارتباطات نسبتاً ضعیفش روی گردان بودید هم اینک خبرهای خوبی برایتان داریم. اینفینیتی اعلام کرد نسل بعدی سیستم های اطلاعات سرگرمی InTouch خود را برای محصولات مهم مدل سال ۲۰۲۰ شامل Q۵۰، Q۶۰، QX۵۰ و QX۸۰ عرضه می کند. این سیستم همچنان از دو صفحه نمایش استفاده می کند اما اینترفیس و زیبایی شناسی بهتری داشته تا به این ترتیب بتواند در زمانه ای که رقبا با قدرت هرچه بیشتر وارد میدان شده اند عملکرد بهینه ای نشان دهد.

ما سرانجام وجود اپل کارپلی و اندروید اتو با اتصال کابلی را در این سیستم اطلاعات سرگرمی می بینیم. همچنین نرم افزار ناوبری بهتری وجود دارد که از اطلاعات ترافیکی زنده استفاده کرده و مسیرهای مناسب را بسته به شرایط ترافیکی و با استفاده از نقشه های سه بعدی نشان می دهد. همچنین وای فای هات اسپات نیز وجود دارد که تا هفت دستگاه می تواند به آن متصل شود. این سیستم همچنین از به روزرسانی از راه دور سود برده تا همه چیز به روز باشد. همچنین اینفینیتی گفته این سیستم به لطف پردازنده ی ارتقا یافته عملکرد سریع تری دارد.

مدیر استراتژی تولید و برنامه ریزی اینفینیتی می گوید:

سرانجام سیستم اطلاعات سرگرمی اینفینیتی به روز شد

ما با گوش دادن به نظرات مشتریان اقدام به ارتقای گسترده ویژگی های سیستم کرده ایم. مهم است که ما سیستم های اپل کارپلی و اندروید اتو را به صورت استاندارد در محصولات جدید خود عرضه کنیم تا بخش اعظم رانندگان بتوانند با گوشی خود به خودرو متصل شوند. جدیدترین سیستم اطلاعات سرگرمی اینفینیتی با دو صفحه نمایش عملکردی راحت و سودمند دارد.

آیا این سیستم به زودی در محصولات نیسان هم دیده خواهد شد؟ امیدواریم!

سرانجام سیستم اطلاعات سرگرمی اینفینیتی به روز شد
همرسانی نوشتار: