چراغ سبز به نسل بعدی نیسان پاترول

  1. یکشنبه ۱۲ آبان ۹۸ ساعت ۰۹:۰۳ (۴ سال،۸ ماه قبل)
چراغ سبز به نسل بعدی نیسان پاترول
به گزارش فرانگر

نیسان در ماه سپتامبر نسخه ی فیس لیفت شده ی پاترول را که در آمریکا با نام آرمادا شناخته می شود معرفی کرد. این نسخه از شاسی بلند فول سایز ژاپنی ها به عنوان مدل سال ۲۰۲۰ عرضه شده و در بازارهای خاورمیانه نیز در دسترس علاقه مندان قرار دارد.

چیزی که می دانیم این است که این نسل از پاترول در واپسین سال های عمر خود قرار دارد. البته آلفونسو آلبیسا مدیر طراحی نیسان تائید کرده ژاپنی ها قبلاً کار روی نسل بعدی برخی از محصولات قدبلند این برند را شروع کرده اند و یکی از آن ها نیز نیسان پاترول می باشد.او گفته است:

ما نیسان پاترول را داریم. این خودرو یکی از قدیمی ترین نام های دنیا می باشد. پاترول خودرویی ۷۰ ساله است. این قدبلند نمادین یکی از باسابقه ترین هاست. ما افتخار می کنیم که روی این خودرو کار خواهیم کرد.

البته آلبیسا به تاریخ عرضه نسل بعدی پاترول اشاره ای نکرده است اما با توجه به اینکه تیم طراحی نیسان در مراحل اولیه توسعه این خودرو قرار دارد بنابراین احتمال دیدن آن دو تا سه سال بعد وجود دارد.

چراغ سبز به نسل بعدی نیسان پاترول

نسل فعلی نیسان پاترول/آرمادا در سال ۲۰۲۰ به خودرویی ۱۰ ساله تبدیل خواهد شد. با این وجود نیسان کار فوق العاده ای در فیس لیفت اخیر این خودرو انجام داده به گونه ای که پاترول از ویژگی های بیشتر، تکنولوژی های بهتر و ظاهری جذاب تر برخوردار شده است.

چراغ سبز به نسل بعدی نیسان پاترول

البته انتظار می رود نسل بعدی این خودرو از نظر طراحی و تکنولوژی کمی بهتر از نسل فعلی عمل کند. همچنین خبر رسیده نسل آتی پاترول به همراه نسل جدید میتسوبیشی پاجرو توسعه خواهد یافت اما خیلی هم نباید چنین خبرهایی را جدی گرفت چراکه معمولاً با اغراق و بزرگنمایی همراه هستند.

چراغ سبز به نسل بعدی نیسان پاترول
همرسانی نوشتار: