شمارش معکوس برای معرفی شورولت بلیزر هفت نفره

  1. یکشنبه ۱۲ آبان ۹۸ ساعت ۰۸:۱۵ (۴ سال قبل)
شمارش معکوس برای معرفی شورولت بلیزر هفت‌نفره
به گزارش فرانگر

تعداد اعضای خانواده ی شورولت بلیزر در حال افزایش است زیرا این خودروساز برنامه های خود برای معرفی نسخه هفت نفره بلیزر در چین را اعلام کرده است.

این خودرو هفته آتی و در مراسم ویژه شورولت معرفی خواهد شد. بلیزر هفت نفره به منظور برآورده ساختن نیازهای خانواده های چینی طراحی شده است. آمریکایی ها اشاره ای به جزئیات این قدبلند جدید نکرده اما تائید نموده اند بلیزر هفت نفره در تریم های RS و ردلاین عرضه خواهد شد.

اگرچه جزئیات زیادی از این خودرو در دست نیست اما وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین تصاویری از این کراس اوور را منتشر کرده است. این خودرو تشابهات زیادی با نسخه استاندارد داشته اما واضح است که نمای عقب طویل تر و شیشه های عقب بزرگ تری دارد.

شمارش معکوس برای معرفی شورولت بلیزر هفت نفره

ظاهراً بلیزر هفت نفره ۱۳۷ میلی متر طویل تر، ۵ میلی متر پهن تر و ۳۴ میلی متر قدبلندتر از بلیزر استاندارد خواهد بود. از آنجایی که فاصله بین محوری این خودرو بدون تغییر برابر با ۲۸۶۳ میلی متر باقی مانده بنابراین طول اضافی خودرو به بخش عقب آن مربوط می شود.

شمارش معکوس برای معرفی شورولت بلیزر هفت نفره

در روزهای آتی اطلاعات بیشتری از عضو جدید خانواده بلیزر منتشر خواهد شد اما گفته شده این خودرو به صورت دیفرانسیل جلو بوده و در بطن خود پذیرای پیشرانه ی ۴ سیلندر ۲ لیتری توربوی ۲۲۷ اسب بخاری خواهد بود.

شمارش معکوس برای معرفی شورولت بلیزر هفت نفره

البته خبرهای ضدونقیضی درباره عرضه یا عدم عرضه بلیزر هفت نفره در بازارهای دیگر به گوش می رسد. البته این خودرو می تواند در آمریکا شرایط سختی را تجربه کند زیرا قیمت مدل استاندارد پنج نفره از ۲۸۸۰۰ دلار آغاز می شود. افرادی که خواهان فضای کابین بیشتر هستند باید مدل تراورس را انتخاب کنند که هزار دلار گران تر است. این موضوع در چین مشکلی ندارد زیرا بزرگ ترین کراس اوور شورولت در چین مدل اکوئینکس می باشد.

شمارش معکوس برای معرفی شورولت بلیزر هفت نفره
همرسانی نوشتار: