تولید فولکس واگن ID.۳ و ID.۴ در چین

  1. شنبه ۱۱ آبان ۹۸ ساعت ۱۵:۰۳ (۴ سال،۱ ماه قبل)
تولید فولکس‌واگن ID.3 و ID.4 در چین
به گزارش فرانگر

فولکس واگن جزئیات بیشتری از برنامه ی الکتریکی سازی جاه طلبانه ی خود برای بازار چین را منتشر کرده است. این برند آلمانی در خلال جلسه ای با نام “طراحی برند جدید” که در گوانگژو برگزار شده به این موارد اشاره داشته است.

ژرمن ها در سال ۲۰۲۰ به دنبال فروش حدود ۳۰۰ هزار خودروی الکتریکی شده در کشور چین خواهند بود. به منظور دست یابی به این هدف، برند فولکس واگن ۱۰ خودروی الکتریکی شده از مدل های کنونی را تا پایان سال ۲۰۲۰ وارد بزرگ ترین بازار خودروی دنیا خواهد کرد.

تا سال ۲۰۲۵ انتظار می رود فروش محصولات پلاگین هیبرید و تمام الکتریکی این خودروساز به رکورد ۱ میلیون دستگاه برسد. واضح است که خودروهای الکتریکی نقش بسیار مهمی برای فولکس واگن در چین بازی می کنند. این شرکت برنامه دارد تا سال ۲۰۲۳ تعداد ۱۰ خودروی تمام الکتریکی را بر پایه پلتفرم MEB در چین عرضه کند و اولین آن ها نیز یک شاسی بلند از خانواده ID خواهد بود.

تولید فولکس واگن ID.3 و ID.4 در چین

فولکس واگن اشاره ای به نام این خودرو نداشته اما به احتمال زیاد منظورش شاسی بلند ID.۴ است که در بهار سال ۲۰۲۰ وارد آمریکای شمالی می شود. این شاسی بلند الکتریکی با کانسپت پیش تولیدی ID.Next پیش نمایش شده و از اواخر سال آینده میلادی در چین تولید خواهد شد. پس از آن نیز هاچبک ID.۳ توسط سایک فولکس واگن و در کارخانه جدید این شرکت ها در آنتینگ تولید می شود.

تولید فولکس واگن ID.3 و ID.4 در چین

فولکس واگن علاوه بر الکتریکی سازی محصولات خود همچنان خودروهایی با پیشرانه های درون سوز کارا را عرضه خواهد کرد. دو نمونه از آن ها مینی ون بزرگ ویلوران (جوینت ونچر سایک فولکس واگن) و شاسی بلند جدید تاکوا (جوینت ونچر فاو فولکس واگن) هستند. این خودرو دومین نسخه از T-Cross در کشور چین می باشد.

تولید فولکس واگن ID.3 و ID.4 در چین
همرسانی نوشتار: