قیمت و مشخصات مزدا CX-۹ مدل ۲۰۲۰

  1. شنبه ۱۱ آبان ۹۸ ساعت ۱۳:۰۳ (۴ سال،۶ ماه قبل)
قیمت و مشخصات مزدا CX-9 مدل 2020
به گزارش فرانگر

مزدا تغییراتی حداقلی در شاسی بلند CX-۹ بازار آمریکا اعمال کرده و آن را با مدل سال ۲۰۲۰ روانه بازار نموده است.

پیشرانه ی ۲.۵ لیتری توربوی این خودرو هم اکنون ۱۴ نیوتون متر گشتاور بیشتری دارد. به این ترتیب زمانی که از سوخت با اکتان ۹۳ استفاده شود قدرت و گشتاور این خودرو به ترتیب برابر با ۲۵۰ اسب بخار و ۴۳۴ نیوتون متر خواهد بود. این نیروگاه آهنین با یک گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک همکاری کرده و سیستم چهار چرخ محرک i-Active نیز در مدل سیگنیچر به صورت استاندارد وجود داشته اما برای باقی تریم ها باید با پرداخت مبلغ اضافی آن را انتخاب کرد.

CX-۹ ۲۰۲۰ در زمان استفاده از سیستم چهار چرخ محرک به اولین خودروی مزدا تبدیل می شود که از دستیار کشش آفرود جدید سود می برد. این سیستم جایگزین کنترل کشش سنتی شده و زمان شروع به هرزگردی چرخ را تشخیص داده و بنابراین میزان گشتاور را کاهش و نیروی ترمز را در آن چرخ افزایش می دهد. در این حالت قدرت به چرخ هایی می رود که هنوز روی زمین بوده و به این ترتیب خودرو کشش خود را حفظ می کند. سیستم هدایت گشتاوری جی پلاس نیز به صورت استاندارد در این خودرو دیده می شود.

قیمت و مشخصات مزدا CX-9 مدل 2020

از دیگر ویژگی های مزدا CX-۹ ۲۰۲۰ می توان به صندلی های کاپیتانی سفارشی در ردیف دوم اشاره کرد که راحتی سرنشینان در سفرهای طولانی را افزایش می دهد. این خودروساز ژاپنی همچنین درب پشتی برقی را به مدل های گرند تورینگ و سیگنیچر اضافه کرده است.

از تجهیزات باید گفت مدل پایه ی اسپورت دارای صندلی های جلوی گرم شونده با تنظیمات برقی برای سمت راننده، آینه بغل های گرم شونده، چراغ های حساس به گردوغبار، برف پاک کن های حساس به باران، کنترل نوربالا و رینگ های ۱۸ اینچی می باشد. این خودرو همچنین به چراغ های LED، شیشه های عقب دودی، صفحه نمایش ۷ اینچی، بلوتوث، سیستم تهویه مطبوع ۳ ناحیه ای، دوربین دنده عقب، ورود و استارت بدون کلید و… مجهز است.

قیمت و مشخصات مزدا CX-9 مدل 2020

بسته ی ایمنی مزدا نیز به صورت استاندارد وجود داشته و شامل هشدار خروج از مسیر، دستیار حفظ خودرو بین خطوط، پایش نقاط کور، هشدار ترافیک پشتی، ترمز شهری هوشمند با تشخیص عابران پیاده، هشدار برخورد و کروز کنترل راداری با توقف و حرکت می باشد.

قیمت CX-۹ ۲۰۲۰ برای نسخه های دیفرانسیل جلو و چهار چرخ محرک به ترتیب از ۳۳۷۹۰ و ۳۵۶۹۰ دلار آغاز شده و در مدل تورینگ به ۳۵۶۱۰ و ۳۷۵۱۰ دلار می رسد. این نسخه از شاسی بلند مزدا دارای صفحه نمایش ۹ اینچی، اپل کارپلی و اندروید اتو، تریم چرمی، درب پشتی برقی، صندلی های ردیف دوم متمایز و… می باشد. پکیج تورینگ پریمیوم نیز شامل مونروف برقی، سیستم صوتی Bose، دو پورت USB در ردیف سوم صندلی ها، حسگرهای پارک جلو و عقب و مه شکن های LED است. این پکیج قیمت ۲۱۰۰ دلاری دارد.

قیمت و مشخصات مزدا CX-9 مدل 2020

قیمت و مشخصات مزدا CX-9 مدل 2020

قیمت و مشخصات مزدا CX-9 مدل 2020

قیمت و مشخصات مزدا CX-9 مدل 2020


اما مدل گرند تورینگ در نسخه های دیفرانسیل جلو و چهار چرخ محرک با قیمت های 41450 و 43350 دلار عرضه شده و به صورت سفارشی با صندلی های کاپیتانی در دسترس است.

نهایتاً به مدل سیگنیچر با قیمت پایه ۴۶۱۱۵ دلاری می رسیم که فقط به صورت چهار چرخ محرک عرضه شده و به صورت استاندارد از صندلی های ردیف دوم انفرادی سود می برد. کنسول مرکزی با فضای اضافی، دو پورت USV، تریم کابین متفاوت و… نیز جزو ویژگی های این خودرو هستند.

قیمت و مشخصات مزدا CX-9 مدل 2020

قیمت و مشخصات مزدا CX-9 مدل 2020
همرسانی نوشتار: