رندرهایی نزدیک به واقعیت از نسل جدید کیا اپتیما

  1. شنبه ۱۱ آبان ۹۸ ساعت ۱۰:۰۳ (۴ سال،۱ ماه قبل)
رندرهایی نزدیک به واقعیت از نسل جدید کیا اپتیما
به گزارش فرانگر

اولین رندرها از نسل جدید کیا اپتیما که ژوئن امسال منتشر شدند رویکردی تکاملی در طراحی آن را نشان می دادند اما تصاویر جاسوسی و به دنبال آن اولین تیزرهای رسمی نشان داده اند که در نسل آیندهٔ این سدان کره ای با ظاهر متفاوتی مواجه خواهیم بود. حال بر اساس تیزرهای نسل جدید اپتیما، رندرهایی طراحی شده که بسیار به واقعیت نزدیک به نظر می رسند. هرچند در این خودرو خطوط کلی بدنه تفاوت چندانی با نسل کنونی ندارد اما بخش جلویی آن کاملاً متفاوت است.

اپتیمای جدید از دماغه ای تهاجمی برخوردار شده که در طرفین آن چراغ های LED زاویه داری جای گرفته اند و جلوپنجرهٔ موسوم به پوزهٔ ببر نیز گسترده تر شده تا سدان میان سایز اپتیما را به خودروی شیک تری تبدیل کند. انتقال جا پلاک به روی سپر و چراغ های جدید که با نواری LED به هم متصل شده اند نیز از بارزترین تغییرات بخشی عقبی اپتیما هستند. این چراغ ها احساس پریمیوم تری به خودرو بخشیده اند تا جایی که احساس می شود با محصولی از جنسیس طرف هستیم. رینگ های چند پرهٔ دورنگ توربین مانند نیز تکمیل کنندهٔ تغییرات بیرونی اپتیما مدل ۲۰۲۱ هستند.

رندرهایی نزدیک به واقعیت از نسل جدید کیا اپتیما

فعلاً فقط یک تصویر تیزری از داخل نسل جدید اپتیما منتشر شده که در یک صفحه آمپر تمام دیجیتالی دیده می شود که از سمت راست به نمایشگر بزرگ سیستم اطلاعاتی-سرگرمی متصل شده است. به نظر می رسد کیا از تعداد دکمه های فیزیکی روی کنسول میانی اپتیما کاسته و دسته دندهٔ بزرگ نسل کنونی را با یک شیفتر کوچک دوار جایگزین کرده است. به طورکلی داشبورد خودرو نمای تمیزتری نسبت به نسل فعلی دارد. اپتیما همواره از لحاظ فنی اشتراکات زیادی با هیوندای سوناتا دارد و بنابراین نسل آیندهٔ آن هم باید از پیشرانه های پسرعمویش استفاده کند. برای دیدن نسل جدید کیا اپتیما نیاز نیست زیاد صبر کنیم زیرا احتمالاً در آینده ای نه چندان دور معرفی خواهد شد.
همرسانی نوشتار: